Premiera filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Premiera filmu 8 rzeczy
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

W warszawskim kinie Helios odbyła się uroczysta premiera filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” w reż. Sylwestra Jakimowa, czyli kontynuacji kinowego hitu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, który przyciągnął przed ekrany ponad milion widzów. O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji!

Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky (Zbigniew Zamachowski) walczy z twórczym kryzysem, Jarosław (Piotr Głowacki) z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan (Leszek Lichota) próbuje zapanować nad złością, a Kordian (Maciej Zakościelny) poskładać złamane serce. Tylko Tomek (Mikołaj Roznerski), jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią (Alicja Bachleda-Curuś) i Zosią (Joanna Jarmołowicz), wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka (Karolina Bruchnicka).

Premiera filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

„Przyjemnie jest wrócić na plan tego filmu i spotkać się z bohaterami, których bardzo lubię. To była niezwykle sympatyczna przygoda. Film jest pełen humoru i wzruszeń, jednak parę kwestii jest poważnych, nie wszystko jest komedią. Na pewno jest rozrywkowy, ale również wiele kobiet i mężczyzn odnajdzie w nim siebie, więc będzie też sentymentalnie i nostalgicznie” – mówi Alicja Bachleda-Curuś, czyli filmowa Basia.

„Pestka jest młodą dziewczyną, ale hardą. Dziewczyną, która lubi stawiać na swoim, żyje na własnych zasadach. Jest dojrzała, zaradna, ale również bardzo wrażliwa i skryta, chociaż od razu nie daje tego po sobie poznać. Do tego uwielbia śpiewać i jest ironiczna, więc bardzo mi ta postać odpowiada. „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to film zabawny, ale momentami też poruszający. Każdy przefiltruje go przez siebie. Wydaje mi się, że historia jest uniwersalna i widzowie, którzy wybiorą się do kina, uszczkną sobie taki punkcik, o którym pomyślą: „a, to moje życie, to widziałem, to przeżyłem” – mówi Karolina Bruchnicka, filmowa Pestka. Film trafi na ekrany polskich kin 28 stycznia.

ZOBACZ:  "Mistrz" z Piotrem Głowackim. Film o legendarnym pięściarzu z KL Auschwitz z oficjalnym zwiastunem i plakatem

Premiera filmu 8 rzeczy. Zdjęcia z wydarzenia:

Premiera filmu 8 rzeczy
Alicja Bachleda-Curuś, fot. Podlewski/AKPA
Premiera filmu 8 rzeczy
Mikołaj Roznerski, fot. Podlewski/AKPA
Premiera filmu 8 rzeczy
Maria Jeleniewska, fot. Podlewski/AKPA
Premiera filmu 8 rzeczy
Maciej Zakościelny, fot. Podlewski/AKPA
Premiera filmu 8 rzeczy
Agnieszka Głowacka, Piotr Głowacki, fot. Podlewski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx