Przejdź do treści

Premiera drugiego sezonu „The Office PL” na Comedy Central

The Office PL drugi sezon
Fot. The Office PL

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już w najbliższy poniedziałek, 6 listopada, na antenie Comedy Central zadebiutuje drugi sezon „The Office PL” – polskiej adaptacji kultowego serialu komediowego.

Akcja „The Office PL” rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną „Kropliczanka”. Pracownicy z ekscentrycznym prezesem Michałem i temperamentną wiceprezeską Patrycją na czele mierzą się z biurową codziennością. W drugim sezonie serialu liderzy firmy zawalczą o prestiżowe stanowisko w zarządzie spółki.Ich rywalizacji będą się przyglądać nowi pracownicy, Marzena i Adam, w których wcielili się Daria Widawska i Rafał Kowalski. W epizodycznych rolach pojawią się również się Piotr Cyrwus, Maciej Musiałowski oraz Wojtek Sawicki, znany w sieci jako „Life On Whlz”, aktywista działający na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Serial składa się z 12 odcinków, a w jego obsadzie znaleźli się ponownie Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Reżyserii po raz drugi podjął się Maciej Bochniak. Scenariusz stworzył zespół Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego. Serial zrealizowano przez Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios.

Emisja drugiego sezonu „The Office PL” na antenie Comedy Central rozpocznie się już 6 listopada. W każdy poniedziałek o godz. 21:00 emitowane będą dwa premierowe odcinki.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx