Przejdź do treści

Premiera Devil’s Hunt już 17 września! Tytuł ukaże się także na Nintendo Switch

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Premiera Devil’s Hunt, gry polskiego studia Layopi Games wydawana przez 1C Entertainment, odbędzie się już 17 września 2019 roku na PC. Użytkownicy PS4, Xbox One i Nintendo Switch będą musieli poczekać do 2020 roku.

Devil’s Hunt to gra akcji z perspektywą trzeciej osoby, która zabierze gracza do piekła i z powrotem – trafiamy w sam środek wojny między demonami i aniołami. Gracz wciela się w postać Desmonda, człowieka obdarzonego demonicznymi mocami, który przesądzi o losie naszego świata, dołączając do jednej ze stron konfliktu.

Devil’s Hunt – zobacz trailer gry:

Devil’s Hunt

Grę początkowo planowano udostępnić jednocześnie na wszystkich platformach. Decyzja o przeniesieniu premiery konsolowej wersji Devil’s Hunt na początek 2020 roku nie była łatwą decyzją. Zarówno 1C Entertainment, jak i deweloper Layopi Games podjęli decyzję, aby premiera gry na PC była wyjątkowa.

Devil’s Hunt zostanie wydany na PC 17 września 2019 r., a na konsolę (PS4, Switch, Xbox One) – w pierwszym kwartale 2020 r. Gracze, którzy chcą być na bieżąco z informacjami, mogą dodać grę na Steamie do listy życzeń (https://store.steampowered.com/app/887720/Devils_Hunt/) i obserwować profile Layopi Games i 1C Entertainment na Twitterze.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google