Przejdź do treści

Premiera debiutanckiej płyty Ptakovej!

Ptakova - Suma wszystkich dźwięków

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Debiutancki album Ptakovej zatytułowany „Suma wszystkich dźwięków” jest już dostępny! Płytę promuje teledysk do utworu „Labirynty”.

„Labirynty” to tytuł najnowszego singla i teledysku Ptakovej. Utwór promuje debiutancki album artystki, który swoją premierę ma właśnie dziś. – Labirynty to jeden z 13 utworów, które tworzą „Sumę wszystkich dźwięków”. To mój pamiętnik, moje emocje, głowa i serce. To suma ostatnich lat przyodziana w wielobarwne słowa oraz dźwięki. To lekcja i niezwykła przygoda, którą przeżyłam i przeżywać będę za każdym razem, gdy odsłuchacie zawartych na tej płycie historii – mówi Ptakova.

Ptakova – Labirynty:

Ptakova – Labirynty

Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic znany ze współpracy z takimi artystami jak Mela Koteluk, Artur Rojek czy Sorry Boys. Szybko okazało się, że nadawanie na tych samych muzycznych falach musi zakończyć się powodzeniem. Słychać to już od pierwszych dźwięków na płycie. Teksty Ptakova stworzyła pod czujnym okiem Jacka Szymkiewicza czyli Budynia z Pogodno, którego umiejętności nie raz posłużyły jako dobry drogowskaz do trafnej transkrypcji rzeczywistości. Utwór „Bez nas” gościnnie wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings. Poza „Bez nas” na płycie znajdą się również single „Corazon” oraz „Kastaniety”.

Ptakova – Suma wszystkich dźwięków. Tracklista:

 1. Filozoficzny kamień
 2. Wiór
 3. A gdybym
 4. Telebimy kłamstw
 5. Suma
 6. Labirynty
 7. Corazón
 8. Za dużo słów
 9. Siksa i dama
 10. Panna Cotta
 11. Kastaniety
 12. Wiosenny deszcz
 13. Bez nas
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx