Przejdź do treści

Premiera „All Star Shore 2” w MTV Polska

All Star Shore 2
Fot. MTV Polska

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dwunastu uczestników znanych z kultowych produkcji typu reality show zostało zebranych razem na kolumbijskim wybrzeżu, aby stanąć do walki o nagrodę główną w wysokości 150 000 dolarów. Wszystko, co muszą zrobić, to sprostać wyzwaniom, które sprawdzą ich wytrzymałość, pracę zespołową oraz strategiczne myślenie. Już w najbliższy poniedziałek 25 września stacja MTV Polska wyemituje premierowy odcinek programu „All Star Shore 2”.

„All Star Shore” to format, który gromadzi uczestników z uwielbianych seriali telewizyjnych typu reality show. Gwiazdy programów takich jak „Jersey Shore”, „FBoy Island” czy „Too Hot To Handle” zostają wysłani na epicką wakacyjną wyprawę na wyspę u wybrzeży Cartageny, gdzie będą rywalizować w serii ekscytujących wyzwań w imprezowym stylu, by uniknąć eliminacji i utrzymać się w grze o nagrodę główną wartą 150 tys. dolarów.

Spiker w „All Star Shore 2”!

Co więcej, widzowie „All Star Shore” mogą spodziewać się polskiego akcentu. Wśród uczestników programu znalazł się Patryk „Spiker”. W „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” występuje już dziewiąty sezon! Jest to jeden z weteranów formatu, a także uczestnik, który zdobył serca widzów swoją autentycznością i poczuciem humoru. Teraz biorąc udział w ekscytującym nowym formacie „All Star Shore” przynosi swoją charakterystyczną osobowość na międzynarodową scenę. Jego udział to nie tylko niespodzianka dla widzów, ale również wyjątkowa okazja dla niego samego, aby zmierzyć się z uczestnikami Shore’a z całego świata.

Narratorem programu jest Nicole „Snooki” Polizzi. Celebrytka dobrze znana fanom kultowego formatu „Jersey Shore”. Natomiast wśród uczestników znaleźli się:

 • Vinny Guadagnino (Jersey Shore)
 • Melinda Melrose (Too Hot to Handle)
 • Isabel Castro (Acapulco Shore)
 • Chantelle Connelly (Geordie Shore)
 • Fabio De Pasqual (Germany Shore)
 • Guilherme Evaristo (Rio Shore)
 • Hati Garderobe (Germany Shore)
 • Tamaris Sepulveda (FBoy Island)
 • Marnie Simpson (Geordie Shore)
 • Patryk Spiker (Warsaw Shore)
 • Xavier Ulibarri (Acapulco Shore)
 • Chase Demoor (Too Hot to Handle)

Premiera „All Star Shore” na antenie MTV Polska już w najbliższy poniedziałek 25 września o godzinie 23:00. Dla tych, którzy nie zdążą na poniedziałkową premierę, stacja przygotowała powtórki, które będą emitowane w niedziele o 23:55, bezpośrednio po emisji dwóch odcinków „Warsaw Shore – Ekipy z Warszawy”.

„All Star Shore” jest produkowany przez Johna Varelę dla MTV Entertainment Studios we współpracy z TeleColombia International Studios. Producentami wykonawczymi programu są Matt Apps, Antonia Mattia i SallyAnn Salsano. Za produkcję programu w MTV Entertainment Studios odpowiedzialni są Matthew Parillo i Amy Starr.

Więcej o „All Star Shore” na: mtv.pl.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx