REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Premiera albumu Lor „Panny Młode” manifestem młodego pokolenia

Lor Panny Młode
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zespół Lor reprezentuje głos młodego pokolenia, który buntuje się przeciwko normom społecznym, często nakładanych na młodych ludzi. Teksty ich piosenek odzwierciedlają problemy i wyzwania, z którymi borykają się młodzi – presję bycia idealnym, trudności w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, czy niepewność przyszłości.

Utwory zespołu Lor mogą być dla wielu ludzi inspiracją i przypomnieniem, że młode pokolenie ma wiele do powiedzenia i warto słuchać ich głosu. Tytułowe „Panny Młode” pokazują, że dorastanie nie jest łatwe, a każdy z nas boryka się z własnymi problemami i wyzwaniami. Skąd nazwa „Panny Młode”? Zespół Lor tworzą 4 młode dziewczęta. Są to: Paulina Sumera, Julia Skiba, Julia Błachuta i Jagoda Kudlińska. Artystki chciały przekazać w swoim najnowszym albumie, że nie jest on jedynie zbiorem piosenek, ale także manifestem młodego pokolenia, chcącego zmieniać i kształtować świat na własnych zasadach.

Zespół Lor o albumie: – „Panny Młode” to płyta w całości opowiadająca o naszej młodości. Zależało nam na tym, żeby pokazać okres wczesnych lat dorastania. Jako to, czym faktycznie się dla nas okazały – próbą zidentyfikowania siebie w świecie i wejścia w nowe role społeczne. Naprawianie relacji rodzinnych, utratę starych znajomości, nostalgią związaną z dzieciństwem. Muzycznie udało nam się sięgnąć do korzeni szeroko rozumianego folkloru i zrealizować nasze wczesne marzenia dotyczące kształtu naszej twórczości. Tekstowo rozprawiłyśmy się z licznymi tematami, które wiele razy przepracowałyśmy, rozmawiając ze sobą nawzajem w wąskim gronie. Jesteśmy otwarte na poszerzenie tej dyskusji i poznanie innych perspektyw, w odpowiedzi na ten materiał.

Album cyfrowy „Panny Młode” wydano nakładem wydawnictwa Agora Muzyka. Oficjalna sklepowa premiera wersji fizycznej planowana jest na jesień 2023 roku. Do tego czasu album w wersji fizycznej będzie do dostania wyłącznie na letnich koncertach.

Cały album w serwisach streamingowych – posłuchaj tutaj.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx