„Powiedziałeś, że wy*uchasz mnie i Lenkę…” – konfrontacja uczestników „Warsaw Shore”

konfrontacja uczestników Warsaw Shore
Fot. mat. prasowy

Jeden z uczestników programu „Warsaw Shore” już od pierwszego odcinka zapewniał, że w tym sezonie będzie uprawiał dużo seksu.

Kultowy program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” obfituje w nieoczekiwane zwroty akcji, które są zaskoczeniem zarówno dla widzów, jak i samych uczestników show. W ostatnim odcinku programu widzowie byli świadkami konfrontacji trójki przyjaciół, między którymi miało dojść do zbliżenia.

Bardziej traktowaliśmy się jako przyjaciele, a on mówi, że w tym sezonie zrobi swoją przyjaciółkę – tłumaczy Patrycja.

Uczestniczka programu dowiedziała się o rozmowach Kamila z innymi ekipowiczami, w których chłopak zapewniał, że między nim a Patrycją i Leną do czegoś dojdzie. Poirytowana Patrycja postanowiła twarzą w twarz wyjaśnić sytuację. Chłopak bronił się, mówiąc, że jego wypowiedzi były tylko żartem. Patrycji ten argument nie przekonał i doszukiwała się w poczynaniach Kamila próby zaimponowania innym chłopakom. Z większym dystansem do całej sytuacji podeszła Lena, która obróciła spór w żart.

– Co ty sobie myślisz, obiecałeś i nic nie robisz w tym kierunku – podsumowała Lena.

Powtórki „Warsaw Shore” można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 22.00. Zaraz po nich o godz. 23.00 premierowe odcinki w MTV Polska. Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” zawsze na: www.mtv.pl.

ZOBACZ:  MTV Polska: Kim są debiutanci 17. sezonu "Warsaw Shore"?

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx