Przejdź do treści

Portfelprawny.pl partnerem Krispol 1.Ligi

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Portfel Prawny został nowym partnerem zaplecza Ligi Mistrzów Świata. Współpraca obejmuje okres roku. To już szósty partner rozgrywek pozyskany w sezonie 2019/2020.

Przypomnijmy, że w tym sezonie Polska Liga Siatkówki S.A. pozyskała strategicznego sponsora rozgrywek – firmę Krispol. Rozpoczęła także współpracę z nowymi Partnerami – MK Cafe, GTC Water, Stasto, Legalizacjapracy.pl, i Offishop.pl.

– Przede wszystkim witam w naszym gronie firmę Portfelprawny.pl – mówi Paweł Zagumny, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – To znakomita informacja dla polskich rozgrywek ligowych, że ich rodzina sponsorów i partnerów ciągle się powiększa – podkreśla prezes.

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy. Polska siatkówka, zarówno reprezentacyjna i klubowa, od lat dostarcza milionom Polaków niezapomnianych emocji i jest wzorem do naśladowania dla innych dyscyplin – mówi Monika Krzeszewska, prezes zarządu Portfela Prawnego Sp. z o.o. – Wsparcie ligowych rozgrywek siatkarskich jest spójne z działalnością Portfela Prawnego. Nasz zespół jest dobrze przygotowany, gramy fair, a zaufanie zdobywamy poprzez osiągane wyniki.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google