Popek nowym członkiem elitarnego klubu GROMDA!

Popek GROMDA
Fot. mat. prasowy

Jak poinformowała organizacja GROMDA, Popek został nowym członkiem ich elitarnego klubu.

Popek jest niekwestionowanie jedną z najbardziej kontrowersyjnych, ale i najciekawszych postaci w polskim show-biznesie. Popularny raper wykreował swój kontrowersyjny wizerunek muzyka i artysty. Nigdy jednak obce nie były mu sporty walki. Trenował nawet, gdy tzw. freak-fighty nie były jeszcze popularne. Popek nie szczędził skandali, ale także dawał duże emocje w klatce. Bił się m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, Tomaszem Oświęcimskim czy „Hardkorowym Koksem” Robertem Burneiką. Popek stoczył w ringach MMA dziewięć pojedynków. Ostatnie zwycięstwo zanotował z Damianem Zduńczykiem, znanym jako „Stifler”.

GROMDA 9 już 10 czerwca. Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników!

Na gali GROMDA 9 odbędzie się pojedynek o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata. GROMDA to brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników. Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie Mario vs Goat. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący Balboa. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

Nie zabraknie oczywiście super fightów i nowych bitnych fighterów. Tym razem będą to starcia międzynarodowe. Nowa oprawa, nowy anturaż. To będzie ostra jazda. Uwaga! Nokauty gwarantowane.

Popek GROMDA
Popek – GROMDA
ZOBACZ:  Paweł Tyburski ostro o Robercie Burneice: "Zj*b pier*olony, impotent"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx