Przejdź do treści

Polski Bandyta „Zanim usnę”. Zobacz klip z udziałem „Gleby”

Polski Bandyta Zanim usnę
Patryk Tołkaczewski i Polski Bandyta, fot. Bartek Wiski

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Zanim usnę” to walkout song, który będzie towarzyszył Patrykowi „Glebie” Tołkaczewskiemu podczas pierwszego wyjścia do walki na gali KSW.

Polski Bandyta nadciąga z nowym singlem składając hołd ciężkiej pracy, która konsekwentnie realizowana jest w stanie zaprowadzić na szczyt. Utwór został napisany przy okazji pierwszej nadchodzącej walki Patryka Tołkaczewskiego w ramach czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2. Nie jest to przypadkiem, bowiem “Zanim usnę” będzie towarzyszyło “Glebie” podczas wejścia na ring. Za produkcję muzyczną odpowiada mikipublicenemy – producent związany z Grupą MTS.

Choć Polski Bandyta urodził się w Polsce, większość swojego życia spędził w Niemczech. Słychać to też w jego flow, które wydaje się jakby zostało zanurzone w niemieckiej scenie. Niski głos, uliczny styl i agresywna nawijka to coś, co wyróżnia i charakteryzuje Bandziora.

Działalność muzyczna Polskiego Bandyty została zauważona przez Kizo. Ten zaprosił go do udziału w utworach “Polska Kuchnia” oraz niedawno wydanego “Milorda”. Udana współpraca obu raperów okazała się być preludium do dalszych działań, bowiem Polski Bandyta został pierwszym artystą w założonym przez Kizo – MTS label.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx