REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Polska sobota w eliminacjach turnieju BNP PARIBAS Poland Open

BNP PARIBAS Poland Open
Weronika Falkowska, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

To będzie polska sobota na kortach Legia Tenis & Golf w eliminacjach turnieju BNP PARIBAS Poland Open. W każdym z czterech meczów na korcie centralnym kibice zobaczą reprezentantki Polski.

Jako pierwsza o godzinie 11:00 na kort wyjdzie Zuzanna Bednarz. Po niej swoje mecze rozegrają Ania Hertel, Katarzyna Kawa i Weronika Baszak. Na korcie numer 2 eliminacje zacznie za to Weronika Ewald.

– Zamknęliśmy przyznawanie dzikich kart. W turnieju głównym zagrają dzięki temu Maja Chwalińska i Weronika Falkowska oraz Martyna Kubka, które dziś zostały ogłoszone. Zgodnie z filozofią turnieju do kwalifikacji zaprosiliśmy młode, polskie i perspektywiczne tenisistki czyli Weronikę Baszak, Weronikę Ewald, Zuzannę Bednarz i Anię Hertel. One grają świetny tenis i dlatego liczymy na sporo emocji – podsumował dyrektor sportowy turnieju Mariusz Fyrstenberg.

Dzień zakończy mecz na korcie numer 2 Włoszki Sary Errani, którą kibice z pewnością pamiętają z jej finału wielkoszlemowego French Open z Hiszpanką Lazaro Garcią. Sobotnie eliminacje rozpoczną się o godzinie 11:00 na trzech kortach. Kibice w sumie zobaczą aż dwanaście meczów.

Martyna Kubka BNP PARIBAS
Martyna Kubka, fot. mat. prasowy

Warto podkreślić, że BNP PARIBAS Poland Open cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Nadal dostępne są ostatnie bilety do stref Public oraz wejściówki Silver i Gold. Pakiety Premium umożliwiające wejście do Strefy Premium z cateringiem oraz dostęp do miejsc z najlepszą widocznością na kort, można zakupić na bilety.legia.com. W sprawie zamówień biletów z puli Premium należy kontaktować się pod adresem: vip@legia.pl.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx