Przejdź do treści

Polska policja nagrała rapowy teledysk „Dumny z bycia Psem”

Fot. kadr z teledysku "Dumny z bycia Psem"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Psy dają głos” to youtubowy kanał prowadzony przez polskiego policjanta. Właśnie ukazał się na nim rapowy teledysku w którym policjanci podkreślają, że są „Dumni z bycia Psem”.

W opisie kanału możemy przeczytać: – Jest miejsce dla ewangelizującego poprzez rap Księdza. Gangsterzy rapują o tym jak fajnie jest łamać prawo. Dzieci bogatych rodziców mówią jak cudownie jest mieć wille, niunie i kesz. Są również ludzie wychowani w biedzie, dla których liczy się szacunek ludzi ulicy. W takim świecie jest miejsce dla Policjanta z blachą nr 811811, który w czasie wolnym od służby Chce Wam Dać Prawdę. Nie uzurpuje sobie prawa do nazywania siebie raperem… Ot takie rymowanki…. Ale z przekazem.

Skróty, które negatywnie kojarzą się z policją – CHWDP i JP, twórca kanału przekształca na: Che Wam Dać Prawdę i Jestem Policjantem. „Dumny z bycia Psem” to zrealizowany w czasie wolnym od służby niezależny projekt czterech policjantów. Ideą stworzenia piosenki oraz teledysku było budowanie pozytywnego wizerunku policji jako formacji, w której służą ludzie z pasją. Głównym celem jest wspieranie tych, którzy doświadczyli tragedii związanej z utratą bliskiego – funkcjonariusza policji. To właśnie dla nich powołana jest Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Dumny z bycia Psem – zobacz teledysk:

Dumny z bycia psem
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google