Polska platformówka Together wkrótce na Nintendo Switch

Togheter Nintendo Switch
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Już 16 czerwca br. na Nintendo Switch zadebiutuje Together. Jest to dynamiczna i pełna kolorów platformówka 2D, która jest nastawiona głównie na kooperacyjną zabawę. W tym lub kolejnym roku Together trafi też na PC oraz PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Za powstanie Together odpowiada polskie studio The Dust S.A. Wydawcą gry na Nintendo Switch i innych konsolach będzie Ultimate Games S.A. Together to z pewnością nastawiona na kooperacyjną zabawę platformówka 2D. Gra oferuje zarówno tryb dla jednego gracza, jak i dostępny lokalnie tryb kooperacji dla dwóch graczy. Twórcy przygotowali mocno zróżnicowany świat, który zła Mona Chrome pozbawiła barw. Celem jest odmiana poszczególnych poziomów i przywrócenie światu kolorów.

Together Nintendo Switch
Fot. Together

“Jak sama nazwa wskazuje, Together to gra stworzona głównie z myślą o kooperacji. W trakcie rozgrywki dwójka graczy jest połączona linką, co wymaga oczywiście stałej i dobrej współpracy, by osiągnąć cele. Linka pomaga też w walce, ale możliwe jest także rozłączenie naszych postaci, choć jedynie na pięć sekund” – mówi CEO The Dust S.A., Jakub Wolff.

Together Nintendo Switch – trailer

Poza głównym motywem kolorowania pozbawionego barw świata i mechaniką linki, twórcy postawili również m.in. na karykaturalne postaci z unikalnymi umiejętnościami oraz sporą dawkę lekkiego humoru. “Together to tytuł najlepiej sprawdzający się w kooperacji – zarówno w gronie przyjaciół, jak i rodziny. Cztery różne poziomy trudności pozwalają na dostosowanie gry do naszych aktualnych potrzeb, więc rozgrywka może być stosunkowo niewymagająca, ale może być też całkiem dużym wyzwaniem” – wskazuje COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Together – główne cechy gry:

  • pełna kolorów platformówka 2D;
  • unikalna mechanika linki;
  • ponad 20 zróżnicowanych poziomów;
  • dynamiczna kooperacja;
  • 12 różnych postaci.

Datę premiery Together w oczywiście cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) zaplanowano na 16 czerwca 2021 r. W bieżącym lub kolejnym roku tytuł trafi również na PC (Steam) oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

ZOBACZ:  Czołg 122 TM ze stylem 3D do zdobycia za darmo w World of Tanks!

Together (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/together-switch/

Together (Steam): https://store.steampowered.com/app/1121010/TOGETHER/

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x