Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda, Marcelina Zawadzka i Viki Gabor na konferencji prasowej

Polsat SuperHit Festiwal 2022
Doda, Viki Gabor, Marcelina Zawadzka i Krzysztof Ibisz, fot. Piotr Podlewski/AKPA

16 maja 2022 w warszawskiej przestrzeni eventowej B’Fort w Fort Mokotów odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. To wydarzenie zapowiadające długo wyczekiwany festiwal, na którym wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 odbędzie się w przedostatni weekend maja w sopockiej Operze Leśnej i potrwa trzy dni. Czekają nas dwa koncertowe wieczory, trzy artystyczne jubileusze, ponad osiem godzin muzycznych emocji i niedziela przepełniona humorem. Pierwszego dnia w „Koncercie Platynowym” zaśpiewają artyści, których albumy i single pokryły się platyną i diamentami.

Na scenie zobaczymy: Pawła Domagałę, Cleo, Komodo, Kortez, Kwiat Jabłoni, Kaśkę Sochacką, Piotra Cugowskiego i dwa jubileuszowe koncerty – T.Love i LemON. Drugi dzień festiwalu należeć będzie do Dody. Koncert zatytułowany „Doda czy Dorota? Rabczewska, jakiej nie znacie!”, przyciągnie na scenę m.in. Justynę Steczkowską i Michała Wiśniewskiego.

„Szczerze przyznam, że nie mogę się doczekać zarówno swojego występu, jak i koncertów moich przyjaciół. Będzie to niezwykłe widowisko, gwarantuje!” – zdradził lider zespołu Ich Troje. Drugiego dnia zobaczymy również recital „Radiowy Przebój Roku”, a w nim wykonawców najchętniej słuchanych i odtwarzanych piosenek w stacjach radiowych. Będą to między innymi: Dawid Kwiatkowski, Gromee, Beata i Bajm, Grzegorz Hyży, Sylwia Grzeszczak, Daria, Three of Us, Michał Szczygieł i Bryska. Pierwszy raz na sopockiej scenie pojawi się jeden z największych gwiazdorów polskiej muzyki alternatywnej – Ralph Kaminski.

W niedzielę Opera Leśna ugości polskie kabarety. Na scenie wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret 4 Fala, Kabaret K2 i Jerzy Kryszak. Wśród prowadzących imprezę znajdą się znani prezenterzy i gwiazdy Polsatu, m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka i Maciej Dowbor.

„Polsat SuperHit Festiwal to wydarzenie, na które czeka się przez cały rok. 8 godzin wspaniałej muzyki, połączonej z dużą dawką humoru. Cieszę się, że dołączyłam do grona prowadzących i mogę być częścią tego przedsięwzięcia” – wyznała Klaudia Halejcio.

Polsat SuperHit Festiwal 2022
Doda, fot. Podlewski/AKPA
Polsat SuperHit Festiwal 2022
Marcelina Zawadzka, fot. Podlewski/AKPA
Polsat SuperHit Festiwal 2022
Viki Gabor, fot. Podlewski/AKPA
Polsat SuperHit Festiwal 2022
Krzysztof Ibisz, fot. Podlewski/AKPA
Polsat SuperHit Festiwal 2022
Daria, fot. Podlewski/AKPA
Polsat SuperHit Festiwal 2022
Bryska, fot. Podlewski/AKPA
Polsat SuperHit Festiwal 2022
Michał Wiśniewski, fot. Podlewski/AKPA
ZOBACZ:  Wyposażenie pizzerii - jak dobrać sprzęt do pizzerii

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx