Polsat Boxing Promotions odsłania kolejne karty czerwcowej gali w Toruniu

Polsat Boxing Promotions w Toruniu
Fot. mat. prasowy

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 25 czerwca. Hitowo zapowiada się pojedynek o pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej z udziałem Radomira Obruśniaka. W Toruniu fani boksu zobaczą w akcji także młodych i utalentowanych pięściarzy, a jednym z nich jest Konrad Kozłowski, który właśnie poznał swojego najbliższego rywala.

Konrad Kozłowski debiutował na ringu Polsat Boxing Promotions w lutym bieżącego roku. We Wrocławiu 25-latek w drugiej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Ukraińca Andrija Spodara, a pod koniec maja w Lublinie wygrał jednomyślnie na punkty z Grekiem Athanasiosem Glynosem. Niespełna miesiąc od tamtej walki Kozłowski jest gotowy na kolejne wyzwanie, jakim będzie starcie z młodszym o dwa lata Czechem Nikolasem Dzurnakiem. Pod względem doświadczenia obaj pięściarze prezentują podobny poziom. Z pewnością zwiastuje to wyrównany pojedynek. Kozłowski wygrał wszystkie pięć swoich walk zawodowych, a jego najbliższy rywal ma na koncie dwa zwycięstwa i dwa remisy. Ani Polak ani Czech jeszcze nigdy nie walczyli na dystansie sześciu rund, a właśnie na tyle zakontraktowany jest ich pojedynek. Potyczka w Arenie Toruń będzie więc dla obydwu pięściarzy kolejną okazją do zdobycia bezcennego ringowego doświadczenia i okazją do postawienia następnego kroku w swoich karierach.

Organizacja Polsat Boxing Promotions wraca do Torunia pół roku od pierwszej wizyty w tym mieście. Tym razem zamiast w kameralnym Dworze Artusa, pięściarze walczyć będą w nowoczesnej Arenie Toruń. W serwisie Biletyna.pl. trwa sprzedaż biletów na galę, która odbędzie się 25 czerwca. Jednym z najjaśniejszych punktów na karcie walk jest oczywiście ta o pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej pomiędzy Radomirem Obruśniakiem i Zsoltem Osadanem.

W Toruniu próbkę swojego ogromnego talentu ponownie da też Ihosvany Garcia. Kubańczyk, który w listopadzie pokonał doskonale znanego Przemysława Gorgonia, tym razem skrzyżuje rękawice z niezwykle doświadczonym Ryno Liebenbergiem. Pochodzący z Republiki Południowej Afryki pięściarz ma na koncie aż 31 walk przy zaledwie siedmiu Garcii. Trenujący i mieszkający w Poznaniu Kubańczyk staje zatem do kolejnego wielkiego wyzwania w swojej krótkiej zawodowej karierze. Ewentualne zwycięstwo nad rywalem, który w przeszłości mierzył się między innymi ze słynnym Eleiderem Alvarezem czy pogromcą wielu Polaków – Vincentem Feigenbutzem z pewnością będzie cennym skalpem w dorobku Garcii.

ZOBACZ:  Zusje na FAME MMA 9 zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk. Czy później dojdzie do rewanżu z Linkimaster?

Janusz Walczuk na PBP 8

instagram.com/polsatboxingpromotions_pbp

Fani zgromadzeni na trybunach Areny Toruń, 25 czerwca zobaczą łącznie sześć pojedynków zawodowych. Dodatkową atrakcją będą występy muzycznych gwiazd, z jakich słyną gale Polsat Boxing Promotions. Tym razem ring w swoją muzyczną scenę zamieni między innymi wyrazisty raper młodego pokolenia oraz producent – Janusz Walczuk.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx