Polsat Boxing Promotions 8. O której gala? Gdzie oglądać? Transmisja TV i online

Polsat Boxing Promotions 8 transmisja
Fot. Polsat Sport

Ósma edycja Polsat Boxing Promotions już dziś. Gdzie oglądać Polsat Boxing Promotions 8? O której odbędzie się transmisja TV i online PBN 8? Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

Uczestnicy sobotniej gali Polsat Boxing Promotions po raz pierwszy spotkali się w komplecie. Oficjalna ceremonia ważenia odbyła się na żużlowej Motoarenie w czasie Derbów Pomorza: Toruń kontra Grudziądz. W sobotę w Arenie Toruń fani zobaczą między innymi starcie o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze lekkiej. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę, której dodatkową atrakcją będzie występ rapera i producenta muzycznego – Janusza Walczuka.

Na gali Polsat Boxing Promotions 8 fani zobaczą sześć pojedynków zawodowych. Kartę walk otwierają trzy 6-rundowe zestawienia z udziałem zdolnych pięściarzy młodego pokolenia. Jako pierwszy między linami zamelduje się niepokonany Konrad Kozłowski, który o swoje szóste zawodowe zwycięstwo zmierzy się z Nikolasem Dzurnakiem. Walka odbędzie się w umownym limicie do 71,5 kilograma. Polak na ważeniu osiągnął wynik 70,65 kg, a Czech 71,05 kg. W drugiej walce sobotniej gali PBP 8 Aleksander Bereżewski zmierzy się z innym z braci Dzurnaków – Kristianem. Polak mierzący w szósty zawodowy triumf, na wagę wniósł 67,45 kg, a Czech 68,5 kg. Starcie odbędzie się w umownym limicie do 68,500 kilograma.

PBN 8 – karta walk

W kategorii super lekkiej (63, 5kg) boksować będą z kolei Bartłomiej Przybyła i Santiago Garces. Podczas ceremonii ważenia zarówno Polak, jak i Kolumbijczyk osiągnęli wynik 64,1 kg, ale między linami na pewno nie będą tak zgodni. Czwarta walka sobotniego wieczoru to starcie wagi półciężkiej, z uwzględnieniem jednego kilograma tolerancji, pomiędzy Pawłem „Furią” Czyżykiem oraz Jonathanem Cotteretem. Wagowy wynik Polaka to 78,7 kg, a Francuza 80,10. Tuż po nich do ringu w Arenie Toruń wejdą Radomir Obruśniak i Zsolt Osadan. Stawką pojedynku polsko-słowackiego będzie pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej. Obydwaj jego uczestnicy zmieścili się w limicie wagowym wynoszącym 61,2 kg. Obruśniak wniósł na wagę 60,75 kg, a Osadan 61 kg.

ZOBACZ:  Suzuki Puchar Polski już od czwartku!

W walce wieczoru widowiskowo boksujący Ihosvany Garcia zmierzy się z doświadczonym i doskonale znanym na światowych ringach Ryno Liebenbergiem. Pięściarz z RPA w przeszłości krzyżował rękawice z gwiazdami światowego boksu i ma na koncie ponad 4 razy więcej walk od Garcii. Mieszkający i trenujący w Poznaniu Kubańczyk w przypadku zwycięstwa na pewno wiele zyska na rozpoznawalności. Na ceremonii ważenia Garcia osiągnął wynik 76,1 kg, a Liebenberg 76,15 kg. Limit kategorii super średniej, w której odbędzie się walka wynosi 76,2 kg.

Karta walk Polsat Boxing Promotions 8:

  • Ihosvany Garcia (7-0) – Ryno Liebenberg (22-8-1)
  • Radomir Obruśniak (6-0) – Zsolt Osadan (20-0-1) – o pas mistrza Polski w kategorii lekkiej
  • Paweł Czyżyk (8-1) – Jonathan Cotteret (8-6-1)
  • Aleksander Bereżewski (5-0) – Kristian Dzurnak (2-2)
  • Bartłomiej Przybyła (2-0) – Santiago Garces (4-3-3)
  • Konrad Kozłowski (5-0) – Nikolas Dzurnak (2-0-2)

Polsat Boxing Promotions 8 – transmisja TV i online. Gdzie oglądać?

W serwisie Biletyna.pl. trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions 8. Fani pięściarstwa, wydarzenia ringowe w Arenie Toruń będą mogą śledzić także przed telewizorami. Transmisja ruszy o godzinie 18:30 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight, a od 20:00 dostępna będzie także w Super Polsacie. Pojedynki skomentują Łukasz „Juras” Jurkowski i Przemysław Saleta. Za studio oraz wywiady odpowiadać będzie Igor Marczak. Wśród jego gości, oprócz uczestników sobotnich walk, pojawią się także między innymi prezes i wiceprezes Polsat Boxing Promotions – Emil Jędrzejewski oraz Fiodor Łapin, a także pięściarz PBP Konrad Kaczmarkiewicz.

instagram.com/polsatboxingpromotions_pbp

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx