Polsat Boxing Promotions 3 już w niedzielę!

Polsat Boxing Promotions 3
Fot. mat. prasowy

Już w najbliższą niedzielę, 21 listopada, w Toruniu odbędzie się gala Polsat Boxing Promotions 3.

Już w niedzielę odbędzie się trzecia gala pięściarska zorganizowana przez grupę promotorską Polsat Boxing Promotions. W Toruniu fani zobaczą na żywo sześć pojedynków. W walce wieczoru mieszkający i trenujący w Polsce Kubańczyk Ihosvany Garcia, zmierzy się z pochodzącym z Białegostoku Przemysławem Gorgoniem. Polsko-kubańskie starcie w wadze superśredniej poprzedzi pojedynek wagi ciężkiej. W nim po blisko rocznej przerwie do ringu powróci Marcin Siwy. Pięściarz z Częstochowy jest zmotywowany, aby pod szyldem Polsat Boxing Promotions skierować swoją karierę na właściwe tory. Jego rywalem będzie doświadczony Marcelo Nascimento. Brazylijczyk w przeszłości mierzył się z obecnymi gwiazdami wagi ciężkiej, a starcie z nim to wartościowy sprawdzian dla Polaka.

W Toruniu do ringu wejdą także młodzi i utalentowani polscy pięściarze, których kariery w przyszłości rozkwitną dzięki współpracy z PBP. Niko Zdunowski zmierzy się z Vladislavem Palko, Remigiusz Runowski powalczy z Yaroslawem Petrychenko, Gracjan Królikowski skrzyżuje rękawice z Serhijem Shvetsem, a rywalem Konrada Kozłowskiego będzie Denis Makowski.

Transmisja gali Polsat Boxing Promotions w Toruniu rozpocznie się o godzinie 19:00 w Polsacie Sport Fight. Od godziny 20:00 widzowie będą mogli śledzić rywalizację także w Polsacie Sport Extra i dostępnym w naziemnej telewizji cyfrowej Super Polsacie. Pojedynki skomentują Paweł Wyrobek oraz Igor Jakubowski, a reporterem będzie Igor Marczak. Studio poprowadzi Artur Łukaszewski. Jego gośćmi będą pięściarz Polsat Boxing Promotions Radomir Obruśniak oraz prezes i wiceprezes tej organizacji Emil Jędrzejewski i Fiodor Łapin.

instagram.com/polsatsport.pl
ZOBACZ:  Psycho, uczestnik GROMDY 4, obraża zawodników FAME MMA! "To do was ci**y…"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx