Polki z dwoma złotami i srebrem na Otwartych Mistrzostwach Europy IMMAF 2021

IMMAF 2021
Fot. mat. prasowy

W ostatnim dniu Otwartych Mistrzostw Europy IMMAF 2021 trzy reprezentantki Polski wywalczyły dwa złote i jeden srebrny medal.

Fantastycznym wynikiem zakończył się mistrzostwa Europy dla polskich reprezentantek, które dziś toczyły swoje finałowe boje. Magdalena Czaban jako pierwsza weszła do klatki i na pełnym dystansie rozbiła reprezentantkę Finlandii. W drugim boju Paulina Kontna w pięknym stylu pokonała przed czasem zawodniczkę z Włoch. Sara Jóźwiak natomiast musiała w finale uznać wyższość fighterki z Bahrajnu i tym samym na jej piersi zawisł medal srebrny.

Oficjalne wyniki finałów:

  1. 61.2 kg (135 lbs) – waga kogucia – Paulina Kontna pokonała Ilarię Norcię (Włochy) przez TKO, 2:31, runda 3,
  2. 65.8 kg (145 lbs) – Waga piórkowa – Sabrina Laurentina De Sousa (Bahrajn) pokonała Sarę Jóźwiak jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-26),
  3. 47.6 kg (105 lbs) Waga atomowa – Magdalena Czaban pokonała Jennę Horto (Finlandia) jednogłośną decyzją sędziów (3 x 29-28).

Tegoroczna edycja Otwartych Mistrzostw Europy IMMAF odbywała się w dniach od 16 do 20 sierpnia. Wydarzenie zorganizowano w rosyjskim Kazaniu. Stowarzyszenie MMA Polska i reprezentacja powołana przez tę organizację wspierane są przez: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Sunme, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast. International MMA Federation (IMMAF) jest największą na świecie organizacją zajmującą się promocją amatorskiego MMA. Marka ta powstała w 2012 roku i dziś należą do niej organizacje zajmujące się amatorskim MMA z ponad 100 krajów na świecie.

ZOBACZ:  Gorąca konfrontacja w "Rundkach" High League. Josef Bratan zmierzy się z "Cesarzem Narcyzem"!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx