Pokaz Doroty Kuźnickiej “Crystal Star”. Zobacz kto pojawił się na evencie!

Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal Star
Oliwia Cymińska, Rafał Grabias, Patrycja Wieja, fot. Mieszko Piętka/AKPA

OBSERWUJ NAS:

W warszawskim FHouse przy ulicy Foksal 19 odbył się pokaz mody Doroty Kuźnickiej “Crystal Star” 21/22. To był debiut projektantki z Bydgoszczy na warszawskich salonach.

Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal Star to debiut udany! Na pokazie pojawiły się prawdziwe tłumy, wśród nich wiele znanych osób, m. in. Laura Łącz, Tatiana Sosna-Sarno, Anna Powierza, Karolina Pilarczyk, Agnieszka Mrozińskiej, Ewelina Ruckgaber, Wiganna Papina, Anna Piszczałka, Rafał Grabias znany z programu “Królowe życia” oraz liczna ekipa z Hotelu Paradise.

Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal
Dorota Kuźnicka (w środku), fot. Piętka Mieszko/AKPA

Projektantka zaprezentowała trzy odsłony kolekcji. Pierwsza to stroje sportowe, w której dominowały wygodne dresowe oversize bluzki i spódnice. Kolejne dwie odsłony to “kolekcja kryształowa” oraz black&white, z dodatkiem żółci.

“W mojej pracy czuję się wolna, jestem jak drapieżny kot, któremu nikt nie mówi, co ma robić. Moje projekty są nietuzinkowe, mają różne kształty i dodatki. Są inne, cieszą oko, dokładnie tak, jak dzieła sztuki. Kiedy patrzę na rzeczy, które tworzę, czuję się dumna. Kiedy projektuję, zapominam o wszystkim co złe na świecie i w moim życiu. Jestem prawie jak we śnie i wszystko jest złote” – powiedziała Dorota Kuźnicka.

Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal – zobacz zdjęcia:

Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal
Oliwia Cymińska, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal
Patrycja Wieja, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal
Rafał Grabias, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal
Viganna Papina, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Projektantka swoją karierę rozpoczęła od projektowania butów i torebek, dopiero po latach zaczęła szyć ubrania. “Znam Dorotę Kuźniewską od kilku lat jako projektantkę pięknych torebek i butów. Mam w swojej szafie buty jej projektu z pięknymi piórami z marabuta. Nigdy wcześniej nie widziałam jej ubrań i byłam bardzo ciekawa tej kolekcji” – powiedziała Laura Łącz.

Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal
Laura Łącz, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal
Łukasz Strzałka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

“Jestem wielka fanka butów pani Doroty. Są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, a ja właśnie takie uwielbiam. Takie są też jej projekty ubraniowe – zmysłowe, kobiece, odważne. Nie mam tak idealnej sylwetki, aby nosić jej przepiękne suknie, ale buty i torebki można nosić zawsze i w każdym rozmiarze” – powiedziała Anna Powierza. Pokaz mody poprowadził Olivier Janiak, a niespodzianką muzyczną był występ Sashy Strunin.

Pokaz Doroty Kuźnickiej Crystal
Sasha Strunin, fot. Piętka Mieszko/AKPA
ZOBACZ:  Miss Polonia 2019. Karolina Bielawska nową Miss!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x