Pokaz charytatywny “Gwiazdy Dzieciom” 2021

Gwiazdy Dzieciom 2021
Fot. Mieszko Piętka/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Jak co roku, z początkiem lata, Stawy Walczewskiego w podwarszawskim Grodzisku Mazowieckim zdominował charytatywny pokaz “Gwiazdy Dzieciom”. Odbył się on dzięki gościnności Ośrodka Sportu i Rekreacji i jego dyrektora Mariusza Smysło, burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego, którego w niedzielę reprezentował II zastępca Tomasz Krupski, hojności partnerów, udziałowi gwiazd polskiego show-biznesu, ale przede wszystkim za sprawą Hanny Głowackiej, organizatorki imprezy, znów udało się rozpalić uśmiech na wielu małych twarzach, podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Gwiazdy, które od lat mają tę przyjemną “zajętość” wpisaną w swój kalendarz i tym razem licznie odpowiedziały na zaproszenie i pojawiły się na wybiegu, by razem z dziećmi z ubogich rodzin symbolicznie pomaszerować w lepsze jutro. Każdy z dziewiętnastu pokazów dedykowany był innej marce modowej. I tak artyści oraz ich mali podopieczni zaprezentowali się z gracją i fantazją w ubraniach, dodatkach, butach oraz biżuterii: Yolo look, Kids by Voga Italia, Bo po co, Tono, Jan Spekter, Ola Voga, Victoria Story, Dr Crow, Boca, Mamy cię, Bialcon, Taravio, Tu szyte, Beleno, Balumi, Katosze, Caterina, Sono Qui, JB Butique, Sylwia Dara, Lavard, Katrin Belen, Befado, Fabulario, Elizabeth Collection, Ryłko, Pollonus. “Wspólnie z Panią Hanną od czterech lat odbywają się imprezy charytatywne w Grodzisku Mazowieckim.

Letnia edycja “Gwiazdy Dzieciom”

“Edycja letnia pokazu jest niezwykła. Mamy piękną pogodę i piękne otoczenie. Jestem przekonany, że nie udałoby nam się spotkać tak tłumnie, w takiej oprawie, gdybyśmy nie widzieli w tym przedsięwzięciu celu wyższego, czyli pomocy dzieciom. Budujemy teraźniejszość, ale budujemy dla przyszłości, bo dzieci są dla nas najlepszą inwestycją w przyszłość” – mówi Tomasz Krupski.

“Spotykamy się po raz czwarty w letniej odsłonie charytatywnego pokazu “Gwiazdy Dzieciom”. Jak zawsze jestem wdzięczna wszystkim gwiazdom, które znalazły czas i bezinteresownie zaangażowały się w akcję. Dzieciaki są szczęśliwe. Może nawet same ubranka, które dostają, nie dają im tyle radości co, to wyjście ze znanymi osobami w pokazie. Powiem więcej, one same czują się jak gwiazdy. Robię to, bo pomaganie po prostu sprawia mi przyjemność. Kiedy widzę jak te dzieci się cieszą, to mam radochę, moje serce i energia rosną” – mówi Hanna Głowacka.

ZOBACZ:  Marcelina Zawadzka: Bycie miss otwiera drzwi na nowe znajomości

Pokaz charytatywny “Gwiazdy Dzieciom” 2021

“To szczytny cel, a ja zawsze z wielką przyjemnością angażuję się w akcje charytatywne, więc nie mogło mnie i tym razem zabraknąć na wybiegu. Poza tym dla mnie to okazja, by zaprezentować się w innej odsłonie niż kombinezon rajdowy. Jedno pozostaje niezmienne, akcent fuksjowy musi być. Ale nie zapominajmy, że to dzieci są w tym pokazie gwiazdami. To z myślą o nich i ich potrzebach się spotykamy” – mówi Karolina Pilarczyk.

Gwiazdy Dzieciom 2021
Karolina Pilarczyk, fot. Piętka Mieszko/AKPA

“Od lat występuję w roli modela, ale tylko na potrzeby tej pięknej akcji Hani Głowackiej. Robimy dużo dobrego dla dzieci, które na starcie mają trudniej niż ich rówieśnicy. Dzieciaki mają wielką przyjemność, dostają piękne, kolorowe, nowe ubrania, buty, miejsce jest gościnne, pogoda zawsze dopisuje, więc wszystko gra koncertowo” – dodaje Karol Strasburger.

Gwiazdy Dzieciom 2021
Karol Strasburger,fot. Piętka Mieszko/AKPA

“Hania Głowacka ma złote serce i bardzo dużo robi dla społeczności lokalnej. Jest autorką tego pokazu i zawsze, kiedy do mnie dzwoni, jestem dla niej. Ufam jej w stu procentach. Wiem, że będę się dobrze bawił, biorąc udział w akcji, naładuję swoje akumulatory pozytywną energią, a przy okazji pomogę dzieciakom, dla których, jak się dowiedziałem, udział w pokazie robi więcej dobrego niż roczna terapia” – zachwyca się Tomasz Ciachorowski.

Gwiazdy Dzieciom 2021
Tomasz Ciachorowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Gwiazdy w charytatywnym pokazie

Publiczność, która licznie zgromadziła się pod sceną mogła zaśpiewać razem z Magdą Narożną, z Paullą Ignasiak zatańczyć do jej najnowszego przeboju, dowiedzieć się więcej o ekstremalnej pasji Agaty Załęckiej, która nurkuje bez butli tlenowej oraz Karoliny Pilarczyk, utytułowanej Driff Driver, która zdradziła kilka zakulisowych historii z toru wyścigowego i zachęcała rodziców, by ich dzieci odkrywały ten sport. Nie mogło zabraknąć tego, co dzieci lubą najbardziej, a więc lodów, waty cukrowej, lemoniady i orzeźwiających przekąsek arbuzowych. Były też wspólne zdjęcia i sesje autografowe. Pokaz poprowadziła Eliza Gwiazda, a w roli modelek i modeli wystąpili: Karol Strasburger, Tomasz Ciachorowski, Izabela Trojanowska, Magdalena Narożna, Paulla Ignasiak, Milena Rostkowska-Galant, Joanna Moro, Monika Richardson, Karolina Pilarczyk, Ewelina Ruckgaber, Aleksandra Radwan, Emma Giegżno, Katarzyna Ptasińska, Agata Załęcka, Karolina Motylewska czy Aleksandra Grysz.

Gwiazdy Dzieciom 2021
Izabela Trojanowska i Eliza Gwiazda, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x