Po roku od premiery singla “Ręka” Bartek Królik wydaje remix utworu jako prezent dla fanów

Fot. kadr z teledysku "Ręka"

OBSERWUJ NAS:

Premiera “Ręki” zapowiadała długo oczekiwany, solowy album “Pan od Muzyki” Bartka Królika, który ukazał się wiosną 2020. Fani artysty brali udział w kampanii #KręćTąRęką, tworzonej z marką Kubota, która zawirowała na Instagramie i TikToku. Po roku od premiery energetycznego singla Bartek Królik zaprezentował fanom remix utworu.

Remix powstał we współpracy z Sebem Skalskim (Sebastianem Skalskim) i Masta P (Piotrem Zabrodzkim), członkami warszawskiej grupy funkowej Easy Band All Stars, producentami albumów Cafe Fogg, czy Reggae – “Spiekota” dla grupy Demono. Remix inspirowany jest muzyką G-Funk i lekko odbiega stylistycznie w kierunku hip-hop. Do piosenki dołączony jest ten sam, zakręcony klip, zrealizowany do oryginału we współpracy z Mortvideo. Na planie teledysku pojawiło się grono znakomitych gości m.in. Gabi Drzewiecka, DrySkull, DJ Envee i Udoo. Słowiański przykuc, kultowe klapki Kubota, ortalion, oldschoolowe pierścienie czy guma balonowa dopełniają imprezowy klimat tej układanki.

Jak komentuje sam Bartek Królik: – Po roku od premiery czujemy, że za mało kręciliśmy. Dlatego w tym roku zamierzamy kręcić jeszcze więcej! Na planie klipu pracowało nam się obrotowo, a pomysł na numer nie wziął się znikąd! 😉 „Czy wszyscy z nami są?!”.

Bartek Królik – Ręka (Seb Skalski & Masta P Remix):

Bartek Królik – Ręka (Seb Skalski & Masta P Remix)
ZOBACZ:  Vanilla Ice zademonstrował nowy klip do "Ride The Horse"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x