Po Kabe czas na Bonsona – nowy track z projektu Ghetto Cognac

Bonson Ghetto Cognac
Fot. kadr z klipu Bonson - Po co mi ten tytuł

OBSERWUJ NAS:

Na kanale Ghetto Cognac pojawił się nowy klip. Tym razem w akcji wziął udział reprezentant Szczecina – Bonson. Razem z Carterem stworzył on utwór “Po co mi ten tytuł”, do którego klip stworzył niezawodny moher.

“Po co mi ten tytuł” to drugi utwór z akcji Ghetto Cognac. Po świetnym odbiorze utworu Kabe “Każdy dzień” na kanale pojawił się Bonson. Klip nakręcono w jego rodzinnym mieście – Szczecinie, a utwór jest o drodze i rozterkach życiowych polskiego rapera.

Bonson – Po co mi ten tytuł (prod. Carter) | Bonson Ghetto Cognac

Nie bez powodu kolejnym uczestnikiem akcji jest właśnie Bonson. To osoba, która na polskiej scenie jest już od prawie kilkunastu lat. Znany jest on z ciężkiej i emocjonalnej nawijki, a jego kooperacje jak ta z Soulpete’m albo Laikike1 w pewnych kręgach są uważane za legendarne. Był on oczywistym wyborem, który w Ghetto Cognac musiał się znaleźć.

Ghetto Cognac to cykl, który gości różnych artystów z całego świata. Każdy z nich prezentuje swoje okolice, miejsce z którym się utożsamia. Całość ograna jest w stylistyce ulicznej z najwyższej jakości muzyką.

Posłuchaj utworu Bonson – Po co mi ten tytuł w serwisach streamingowych: https://GhettoCognac.lnk.to/Bonson.

ZOBACZ:  The Weeknd - Blinding Lights. Nowy klimatyczny numer kanadyjskiego wokalisty
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x