Przejdź do treści

Pixie – błyskotliwa komedia sensacyjna z Olivią Cooke od 2 lipca na platformach VOD!

Pixie błyskotliwa komedia
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już 2 lipca na platformach streamingowych będzie można oglądać film „Pixie”. Jest to błyskotliwa komedia sensacyjna i rasowe kino zemsty w jednym, z Olivią Cooke w roli głównej!

Przebojowa Pixie (Olivia Cooke – „Sound of Metal”) podejmuje decyzję, żeby wreszcie opuścić znienawidzone irlandzkie miasteczko i uciec od swojej przestępczej rodziny – po drodze dokonując zemsty. Plan jest taki: namówić kilku gangsterów, żeby weszli w intratną transakcję narkotykową, a potem zwiać z łupem. Wszystko idzie w łeb, kiedy w wyniku kradzieży odradza się konflikt między jej ojcem (Colm Meaney) i nieobliczalnym szefem mafii, byłym księdzem McGrathem (Alec Baldwin).

Gdy dwójka naiwnych przyjaciół przypadkowo ratuje życie Pixie, ta – wykorzystując swój urok – przekonuje ich, aby przyłączyli się do niej. Z ciałem w bagażniku i skradzionymi narkotykami na tylnym siedzeniu, Pixie wraz z nowymi kumplami ucieka przed gniewem McGratha i jego uzbrojonym gangiem. Czy uda jej się prysnąć bez pomocy rodziny?

Zdjęcia do Pixie były kręcone w Belfaście oraz na zachodnim wybrzeżu Irlandii. W głównej roli reżyser od początku widział Olivię Cooke.

Cooke od razu zrozumiała i polubiła postać Pixie – szuka zemsty – wyjaśnia. Jej matka nie żyje. Chce rozpocząć nowe życie w San Francisco i jest gotowa na wszystko, żeby to osiągnąć. Nie wie, co to moralność. Rekrutuje dwóch chłopaków, których poddaje manipulacji. Oni łatwo ulegają wpływom. Myślę, że namówienie ich nie wymagało zbyt wiele zachodu.

Pixie – zwiastun | Pixie błyskotliwa komedia z Olivią Cooke

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx