Piotr Żyła gościem kabaretu! Mistrz świata w skokach narciarskich w Klinice Skeczów Męczących!

Piotr Żyła w kabarecie
Fot. mat. prasowy

Tego jeszcze było! Piotr Żyła znany ze swojego specyficznego poczucia humoru gościem kabaretu! Czy skoczkowi uda się „przeskoczyć” żarty gospodarzy programu? Tego dowiecie się już w tę niedzielę, 4 kwietnia, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat w świątecznym odcinku show „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”!

Wczoraj Piotr Żyła poprzez swoje konto na Instagramie ogłosił, że żegna się ze sportem, by oddać się kolejnej pasji, czyli… muzyce. Od teraz tylko rock’n’roll! I musimy przyznać, że… to nie do końca był Prima Aprilis! W najbliższym odcinku Kliniki Skeczów Męczących zobaczycie popularnego skoczka z gitarą. Towarzyszyć mu będzie zespół Enej oraz „na wokalu” Marcin Szczurkiewicz i Karol Golonka. Ten występ przejdzie do historii! A jaki utwór wykonali panowie? Tego dowiecie się w najbliższą niedzielę w Telewizji Polsat.

Piotr Żyła gościem kabaretu

Jak co tydzień zobaczymy także, czy gość specjalny potrafi śmiać się sam z siebie. Kabaret K2 jak nikt potrafi w inteligentny i zabawny sposób pokazać odwiedzających Klinikę w krzywym zwierciadle. Czy Piotr Żyła doceni dowcip komików? Zobaczymy także premierowy skecz w wykonaniu gospodarzy, czyli Marcin Szczurkiewicz jako komentator i dziennikarz sportowy oraz następca Żyły – skoczek Paweł (Karol Golonka). Na koniec rozmowę tę skomentuje sam Piotr Żyła!

Piotr Żyła kabaret
Fot. mat. prasowy

Po raz kolejny odbędą się obrady „Sztabu kryzysowego”, czyli Kabaretu Moralnego Niepokoju! Jakie tym razem są problemy do rozwiązania? Sztab zastanowi się, jak przyciągnąć do siebie młodszych wyborców oraz podda pod dyskusję ewentualne zastępstwo Rafała Brzozowskiego podczas tegorocznej Eurowizji, na wypadek gdyby był… niedysponowany.

Piotr Żyła kabaret
Fot. mat. prasowy

Podczas programu przeniesiemy się do roku 2050. Będziemy mieć okazję posłuchać orędzia wielkanocnego w wykonaniu pary prezydenckiej Andrzeja i Agaty Dudy (Paweł Koślik, Monika Dryl). W jakiej pozycji będzie nasz kraj za 29 lat? Tego dowiecie się oczywiście z wygłoszonej mowy. Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej.

Andrzej Duda kabaret
Fot. mat. prasowy
instagram.com/kabaretnazywopolsat

Kabaret na żywo. Kiedy emisja programu? Klinika Skeczów Męczących oczywiście na antenie Polsatu w niedzielę 4 kwietnia o godzinie 20:00.

ZOBACZ:  Kolejne nowe wakacyjne połączenia lotnicze z Wrocławia

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx