Piotr Zieliński strzelił gola Juventusowi! Napoli wygrało 2:1 [Zobacz wideo]

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Napoli ograło Juventus 2:1 (0:0) w 21. kolejce Serie A. Pierwszą bramkę dla klubu z Neapolu zdobył Piotr Zieliński.

Piotr Zieliński otworzył wynik spotkania w 63. minucie, kiedy po strzale Lorenzo Insigne Wojciech Szczęsny wybił piłkę przed siebie. Widać było, że włoski piłkarz za wszelką cenę chce zdobyć bramkę. W 86. minucie Insigne podwyższył na 2:0. Honor Juventusu uratował Cristiano Ronaldo, strzelając bramkę w 90. minucie spotkania. Dla Ronaldo była to już 17 bramka w lidze.

Zieliński grał do 81. minuty, kiedy to Gatusso zdecydował się wstawić za niego Elifa Ełmasa. Nasz rodak żegnany był przez kibiców Napoli owacjami na stojąco. W meczu grał także Arkadiusz Milik, lecz nie wyróżnił się niczym wielkim.

Napoli – Juventus 2:1. Zobacz skrót meczu:

Napoli – Juventus: Skrót meczu