Piorun i Dario ze “Ślepnąc od świateł” wzięli udział w #hot16challenge2

Fot. Krzysztof Skonieczny YouTube

OBSERWUJ NAS:

Piorun (Krzysztof Skonieczny) i Dario (Jan Frycz), bohaterowie nagradzanego miniserialu HBO “Ślepnąc od świateł”, wzięli udział w akcji hot16challenge2!

Dario znów wzbudza w ludziach strach i wszystkich tych, którzy nie wpłacą pieniądzy na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem, straszy swoimi kolegami. Akcja hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem. Drugą edycję wyzwania zapoczątkował raper Solar (Karol Poziemski).

Nominacje Pioruna to: Oskar (z grupy PRO8L3M), Jimek, Siksa, Dream Adoption Society oraz amerykański duet Run the Jewels (w skład którego wchodzą Killer Mike i El-P).

Piorun feat. Dario – Hot16challenge2:

Piorun feat. Dario – Hot16challenge2
ZOBACZ:  Busta Rhymes i Anderson .Paak w nowym teledysku "YUUUU"