Pink Pepper – trzeci teledysku z nowego albumu Pink Freud

Pink Freud Pink Pepper
Fot. kadr z teledysku Pink Freud - Pink Pepper

Po ,”B4″ to kolejny klip zrealizowany samodzielnie przez Pink Freud. Zdjęcia do materiału wykonał Wojtek Mazolewski podczas pobytu w Kalifornii w 2019 roku. Są tam ujęcia z Venice Beach z Los Angeles oraz Santa Monica. Za montaż teledysku odpowiedzialny jest Borys Dubański.

Dzięki unikatowej technice basowej utwór „Pink Pepper” wzbogacony jest o brzmienia gitarowe i akordowe, choć wszystko realizowane jest w ramach klasycznego freudowskiego instrumentarium: bass, instrumenty dęte i perkusja.

Kompozycja oczywiście nawiązuje do tęsknoty za swobodą i wolnością, których w ostatnim czasie tak bardzo nam brakuje. Czerpanie z bogactwa natury, spotkania z przyjaciółmi, możliwość pójścia w takim kierunku, w jakim się chce – bez ograniczeń, to wszystko, co kiedyś wydawało się tak powszechne i oczywiste. Z pewnością razem z wami czekamy na powrót normalności. Nominowana do „Fryderyka 2020” płyta „piano forte brutto netto” ukazała się jesienią 2020 roku nakładem Mystic Production.

Już niebawem zespół ogłosi pierwsze od wydania albumu koncerty, więc nareszcie będzie można posłuchać tych wersji na żywo.

Pink Freud – Pink Pepper. Zobacz teledysk:

Pink Freud – Pink Pepper
ZOBACZ:  Żurkowski - Kurz. Dziś premiera albumu!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx