Pink MMA – kiedy gala? Czym jest ta organizacja?

Pink MMA kiedy gala
Fot. mat. prasowy

Już 3. czerwca odbędzie się pierwsza gala osób związanych ze środowiskiem LGBTQ+. Trzy dni wcześniej będziemy mogli obejrzeć drugą konferencję przed galą, na której zaprezentują się wszyscy uczestnicy.

Pink MMA to przede wszystkim gala MMA, która zrzesza osoby z szerokiego grona LGBT+, lecz nie tylko. Jak informują organizatorzy: „Jest to gala, która przede wszystkim skupia ciekawe i nietypowe osobowości. Dając im jednocześnie przestrzeń, w której mogą poczuć się bezpiecznie, pokazać swój charakter i wolę walki bez obaw o krytykę związaną z ich orientacją czy wyglądem. Nasze przesłanie jest proste: ,”Nie bój się być sobą””.

Pink MMA zawodnicy
Fot. mat. prasowy

Pink MMA – kto może wziąć udział?

Gala skupia się przede wszystkim na osobach LGBT+, jednak jest otwarta na wszystkich. „Główną ideą jest, aby osoby ze środowiska LGBT+ mogły się tu poczuć bezpiecznie. Stajemy w obronie mniejszości w przeciwieństwie do innych federacji emanujących homofobicznymi wyzwiskami. Chcemy wspierać odważnych i kolorowych internetowych twórców” – informują organizatorzy.

Część zysków z gali zostanie przekazana na pomoc dla organizacji wspierających środowiska LGBT+ i oczywiście osób, które zmagały się z problemami związanymi prześladowaniem na tle orientacji.

Pink MMA prowadząca
Agnieszka Skrzeczkowska i Ewa Lubert, fot. mat. prasowy

Czym jest Pink MMA?

„Jest to bezpieczna przystań dla osób LGBT+, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki, pokazać swoją wyjątkowość i przeżyć niezapomnianą przygodę życia. Jest to również świetny wybór dla widzów, którzy chcą obejrzeć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego” – mówią organizatorzy.

Pink MMA to nowa federacja freak fightowa, w której walczyć będą popularne osoby ze środowisk LGBT+ oraz influencerzy, którzy wspierają to środowisko. Część środków zostanie przekazana na dzieci nieheteronormatywne wykluczone społecznie. Podczas gali poza walkami odbędą się także liczne wydarzenia artystyczne z koncertem Mandaryny na czele.

ZOBACZ:  Robert Lewandowski strzela 4 gole w meczu! Bayern wygrywa z Herthą 4:3

Włodarzami federacji są dwie kobiety: Ewa Lubert – żona znanego producenta muzycznego Tomasza Luberta oraz jedna z najbardziej znanych lesbijek w Polsce, mająca za sobą występ w top model – Agnieszka „maschines” Skrzeczkowska. Do występu w Pink MMA 1 zakontraktowano mocną obsadę. Prowadzącym gale będzie Nick Sinckler oraz czołowy polski Podczas gali odbędzie się 9 walk w których wystąpią bardzo znani ze środowiska LGBT: Adrianna „Skrilexel”, Darius Rose, Jakub Cheer oraz Boczeq, a także takie osoby jak Wiktor Biernacki czy Adrianna Śledź i Natalia Lieber.

instagram.com/pinkmma

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx