Pih publikuje „Nie Ma Miejsca Jak Dom III”

Pih Jak Dom III
Pih, fot. kadr z klipu "Nie Ma Miejsca Jak Dom III"

Pih nagrał nowy numer „Nie Ma Miejsca Jak Dom III”. W ten sposób białostocki raper oddał klasykowi z okazji 20-lecia powstania „jedynki”.

Utwór „Nie Ma Miejsca Jak Dom” znalazł się na wydanym w 2002 roku albumie „Boisz się alarmów… (Peiha solo album cz. I)”. Za jego produkcję odpowiedzialny jest DJ 600V. Do tego klasycznego hip-hopowego numeru powstał również teledysk. Wersja z klipem posiada inny bit.

DJ Decks publikuje drugi klip promujący album „Mixtape 7” z udziałem składu Luniz

„Specjalne, jubileuszowe wydanie minialbumu „Nie Ma Miejsca Jak Dom”. XX-lecie klasyka świętujemy wyjątkowa edycją. Z tej okazji odświeżyliśmy starsze nagrania remasterując je, dodatkowo całość została wzbogacona o 2 nowe utwory nagrane na tę okoliczność. Za niesamowitą oprawę graficzną odpowiada Nikodem Krabonszcz Szewczyk. Materiał będzie promowany teledyskiem do utworu „Nie Ma Miejsca Jak Dom III”, wyprodukowanym przez DJ Creona, krótkimi dokumentami z planów zdjęciowych, studia nagraniowego, wspomnieniami o tym, co działo się w 2002.

Pod koniec lipca pojawi się utwór w składzie Pih x Dyha. On również będzie zwiastował ten materiał (dostępny będzie jedynie w dystrybucji cyfrowej). Przewidziany nakład to 2500 egz. Jeżeli uda nam się sprzedać ok. 60% w preorderze, minialbum nie trafi do Empików, pozostaniemy jedynie przy dystrybucji PIHSZOU.PL. Nie ukrywam, że bardzo sobie bym tego życzył, wszystko w Waszych rękach. Na Zawsze Ten Sam, Peiha” – informuje Pih.

Pih – Nie Ma Miejsca Jak Dom III (prod. DJ Creon). Zobacz teledysk:

ZOBACZ:  Snoop Dogg wyjaśnił, dlaczego przestał rapować o śmierci

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx