Pierwszy oficjalny teledysk “Blue Christmas” Elvisa Presleya

Fot. kadr z teledysku "Blue Christmas"

OBSERWUJ NAS:

Legacy Recordings, dział katalogu Sony Music Entertainment, tegoroczne Boże Narodzenie świętować będzie opublikowaniem pierwszego oficjalnego teledysku do piosenki “Blue Christmas” Elvisa Presleya.

W teledysku wyprodukowanym przez MoSoMoS, nowojorskie studio animacji, którym kieruje Mathew Amonson przedstawiona jest historia trójki bohaterów w czasie okresu świątecznego.

Elvis Presley – Blue Christmas:

Elvis Presley – Blue Christmas

Wydany w 1957 roku singiel pochodzący z pierwszego świątecznego albumu Elvisa wciąż wpływa na nowe pokolenia słuchaczy. W 2019 roku Presley z piosenką „Blue Christmas” po raz pierwszy od 1981 roku powrócił na listę Billboard Hot 100. W okresie Świąt przypada również 63. rocznica premiery świątecznej płyty Elvisa, która stała się klasycznym bożonarodzeniowym albumem zawierającym piosenki nierozerwalnie związane z Bożym Narodzeniem na całym świecie. “Elvis’ Christmas Album” w 1957 i 1958 roku przez cztery tygodnie znajdowała się na szczycie listy Billboard 200 i sprzedał się w ponad trzech milionach egzemplarzy. Reedycja albumu wydana przez wytwórnię RCA Camden otrzymała certyfikat Diamentowej Płyty stając się jednym z najlepiej sprzedających się albumów Elvisa i jednym z najlepiej sprzedających się albumów świątecznych wszech czasów.

ZOBACZ:  Kafar Dixon37, Kacper HTA i Kabe w utworze "Obłoki z betonu"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x