Przejdź do treści

Pierwszy odcinek nowego serialu „Krew” już jest w Polsat Box Go

Krew polsat box go
Fot. kadr z serialu "Krew"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W serwisie Polsat Box Go już można oglądać pierwszy odcinek serialu „Krew” – thrillera psychologicznego m.in. z Vanessą Aleksander, Ireneuszem Czopem, Małgorzatą Foremniak i Januszem Chabiorem. Aktorzy opowiedzieli o pracy na planie w krótkim filmie oraz w cyklu wywiadów „Oko w oko z bohaterami serialu Krew”.

Serial „Krew” o śledztwie córki, która odkrywa rodzinne tajemnice i szuka rozwiązania zagadki śmierci ukochanej matki, można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Kolejne odcinki serialu będą publikowane w pakiecie w piątki.

Oko w oko z bohaterami mrocznej historii

W krótkich wywiadach aktorzy odgrywający główne role opowiedzieli o pracy na planie i swoich postaciach. Każdą z nich łączą tajemnice i życie w małej społeczności, gdzie toczy się akcja „Krwi”.

Vanessa Aleksander o roli Laury szukającej prawdy o sobie i swojej rodzinie:

Katarzyna Z. Michalska o pracy na planie i roli noszącej tajemnice Alicji:

Ireneusz Czop o roli Jerzego, lekarza, surowego ojca rodziny:

Piotr Trojan o postaci dbającego o spokój w rodzinie Michała:

Małgorzata Foremniak o postaci Marii, psychologii i magii wyzwania aktorskiego:

Piotr Głowacki o roli samotnego detektywa, sierżanta Kani:

O czym jest serial „Krew”, który można oglądać na Polsat Box Go?

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach we własnym domu. Ciało znalazł Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń opowiedzianej jej przez rodzinę.

Serial „Krew” powstał na zlecenie Telewizji Polsat, na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu „Blood”. Reżyserem „Krwi” jest Marcin Ziębiński znany m.in. z takich produkcji jak „Znaki”, „Dublerzy”, „Komisarz Mama”, „Banksterzy”. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski („Druga szansa”, „Sługa narodu”, „Kowalscy kontra Kowalscy”). W obsadzie znalazło się wiele polskich gwiazd, m.in.: Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Vanessa Aleksander, Piotr Trojan, Katarzyna Z. Michalska, Kamilla Baar, Janusz Chabior i Piotr Głowacki. Serial wyprodukował Polot Media. Cały sezon liczy 6 odcinków.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx