Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Robert Lewandowski strzelił trzy gole dla FC Barcelony w poniedziałkowym meczu ligowym z Valencią. Jest to jego pierwszy hat-trick w La Lidze.

Robert Lewandowski został bohaterem FC Barcelony w poniedziałkowym meczu z Valencią, wygranym przez Barçę 4:2. Polak trafiał do siatki rywali trzykrotnie w drugiej połowie meczu. „Lewy” rozpoczął strzelanie w 49. minucie przy stanie 2:1 dla Valencii trafiając z główki po dośrodkowaniu İlkaya Gündoğana z rzutu rożnego. W 82. minucie Lewandowski wyprowadził Barcelonę na prowadzenie ponownie kierując piłkę do bramki rywali głową.

Kropkę nad „i” najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski postawił w 3. minucie doliczonego czasu gry trafiając z rzutu wolnego. Dzięki temu „Lewy” zaliczył pierwszego hat-tricka w La Lidze w której występuje od ubiegłego sezonu.