Pierwsza polska gala Punch Down za nami! Lupa i Nowicki zwycięzcami!

Fot. Realnews.pl

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Za nami już pierwsza polska gala Puch Down, czyli pojedynki 1vs1 w których zawodnicy uderzają się na przemian w policzek z otwartej dłoni. Zwycięzcami tej edycji zostali Lupa i Nowicki.

Pomysłodawcami pierwszej polskiej edycji Punch Down są Jakub Henke – popularny Ptyś z programu Warsaw Shore i streamer Patryk Dzięcioł. Pomysł na taką galę został zaczerpnięty z Rosji, gdzie walki tego typu cieszą się ogromną popularnością i biją rekordy oglądalności w mediach społecznościowych.

Pierwsza polska edycja Punch Down odbyła się w Klubie Muzyczny B17 w Poznaniu. Podczas starć padały potężne „liście”, po których niektórzy zawodnicy mdleli. W drodze to finału najbardziej wyróżniał się Łukasz Lupa, który dwukrotnie nokautował swoich rywali jednym uderzeniem. W finale na przeciwko Lupy stanął Łukasz Nowicki i po zaciętej walce sędzia wraz z zawodnikami orzekł remis. Obaj panowie podzielili się na pół kwotą 10 000 złotych.

Na gali pojawiło się mnóstwo znanych osobistości ze świata YouTube’a czy programu MTV Warsaw Shore. Wywiady z gwiazdami gali można obejrzeć na naszym kanale w serwisie YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/c/realnewspl. Kolejna gala Punch Down zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku.

Punch Down gala: Finał, Lupa vs Nowicki – POTĘŻNE uderzenie Lupy:

Łukasz Nowicki po zwycięstwie w Punch Down: Podziwiam wszystkich zawodników

Łukasz Lupa po zwycięstwie na gali Punch Down: Szczęście się do mnie nie uśmiechało

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx