REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

People Can Fly i Square Enix prezentują „Outriders”

Fot. Outriders

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Square Enix, wydawca światowej sławy marek, tj. Final Fantasy i Tomb Rider, zaprezentował dziś Outriders. Gra autorstwa twórców Gears of War: Judgment i Bulletstorm – studia People Can Fly – pojawi się na domowym centrum rozrywki Xbox One, PlayStation 4 oraz PC latem 2020 roku i jest to kluczowy projekt dla tego zespołu.

„Outriders to gra, którą chcieliśmy zrobić od lat” – powiedział Sebastian Wojciechowski, szef studia People Can Fly. „To dla nas ogromna radość, że możemy pracować nad tym projektem razem ze Square Enix. To też ogromne przedsięwzięcie, a nasz zespół znacznie rozrósł się po to, aby sprostać wyzwaniu tego projektu. Mamy już ponad 200 developerów pracujących w czterech studiach na całym świecie, co udowadnia, że Outriders to nasz najambitniejszy projekt do tej pory. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że wreszcie możemy przedstawić naszą grę całemu światu i jednocześnie nie możemy się doczekać, aby ujawnić niebawem jeszcze więcej!”.

„People Can Fly to idealny zespół do stworzenia takiej gry jak Outriders. Mają ogromne doświadczenie w pracy nad światowej klasy strzelaninami, a do tego znają Unreal Engine jak mało kto w tej branży” – powiedział Lee Singleton, wiceprezes Square Enix External Studios.

„Outriders to dla nas niezwykle ekscytujący projekt. Skupiamy się na tym, by dostarczyć graczom kooperacyjną strzelaninę AAA z bardzo rozbudowaną mechaniką i mocną narracją” – powiedział Jon Brooke, wiceprezes Square Enix External Studios. „Zespół People Can Fly wie jak zaprojektować satysfakcjonujący system strzelania i już teraz nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy wam więcej szczegółów tej zimy”.

Outriders – trailer gry:

Outriders – trailer gry

Square Enix zaprezentowało również zakulisowe wideo z produkcji Outriders, które koniecznie trzeba sprawdź, bo People Can Fly ma dla graczy specjalną informację:

Outriders zza kulis:

Outriders zza kulis

Outriders, strona oficjalna: https://www.facebook.com/outridersgame

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google