Przejdź do treści

Peja i Tede razem w utworze… stworzonym przez AI

Peja Tede razem
Peja, fot. Pejaslumsattack YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Muzyka cały czas idzie z duchem czasu. Obecnie żyjemy w czasach, w których utwory może tworzyć sztuczna inteligencja. Do sieci trafił właśnie numer, na którym wspólnie rapują… Peja i Tede.

Internetowy twórca o nazwie @znanypolicji stworzył utwór w którym wspólnie rapują Peja i Tede. Historię relacji raperów chyba zna większość fanów polskiego hip-hopu. Ich otwarty konflikt rozpoczął się w 2009 roku i od tamtego momentu raperzy nie pogodzili się. I chyba na to się nie zanosi. Są jednak fani polskiego rapu, którzy chętnie by usłyszeli wspólny numer Peji i Tedego. Teraz mają okazję, a wszystko za sprawą… sztucznej inteligencji. Twórca @znanypolicji napisał tekst numeru „Daj na zgodę”, z perspektywy poznańskiego i warszawskiego rapera, którzy godzą się po latach. Barwę głosu wygenerowała sztuczna inteligencja. Trzeba przyznać, że efekt jest oszałamiający. Gdyby puścić utwór na jakiejś hip-hopowej imprezie wstawionemu towarzystwu, nie jeden by dał się oszukać, że raperzy naprawdę się pogodzili.

Peja ocenił wersy Tedego na piątkę! „Ty ch.ju, masz piątkę ode mnie”

„Numer idzie do każdego kto wątpił, że kiedykolwiek zakończymy konflikt. Rychu i Tede, jeszcze nie dobre ziomki, ale weterani, których hip-hop połączył” – możemy usłyszeć jak rapuje w początkowych wersach wygenerowany przez AI głos Tedego. „Dobrze mówisz Jacek, nie chcę już się kłócić. Niech na polską scenę porozumienie wróci. Trzeba dystans skrócić, zapomnieć o dymach, dlatego już nie będę twych koncertów odwoływać” – odpowiada mu jego adwersarz.

Utwór można sprawdzić poniżej. Za beat odpowiedzialny jest thorobeatz:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Molester
Molester
1 rok temu

Peja i Tede na jednej płycie jak se ktoś wypali

Anonymus
Anonymus
1 rok temu

Beka w chuj

JEŻYCKI BONZO
JEŻYCKI BONZO
1 rok temu

„Nie ten testosteron” hahahaha

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
3
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx