Peja i legenda rapu Kool G Rap we wspólnym utworze!

Peja i Kool G Rap

Dziś na oficjalnym kanale Peji w serwisie YouTube pojawił się nowy utwór poznańskiego rapera „Zwiększamy zasięg” w którym gościnnie pojawił się Kool G Rap.

Za produkcję utworu „Zwiększamy zasięg” odpowiedzialny jest Magiera. Numer ten dość omyłkowo nie znalazł się na promomiksie nowego albumu Peji „AR-15” co wymusiło użycie go jako pierwszego do promocji albumu.

„Typowa życiówka utrzymana w starym klimacie powinna chwycić za serce naszego słuchacza. Wiem, że kilka osób czeka na ten utwór jak i cały materiał” – mówi Peja.

„Dodam tylko, iż cieszy fakt, że wszystkie zapowiedziane projekty na ten rok zrealizowaliśmy w stu procentach. Dostrzegam głosy, że 9 utworów to zbyt mało ale uwierzcie mi – za tymi utworami stoi jakość. We wrześniu wydaliśmy pełnowymiarowy album, który ma świetne recenzje. Po co to psuć robiąc utwory na akord, pomijając fakt, iż założenia miała to być EP-ka i w konsekwencji nią jest. No i na koniec – chill out ludziska – znam typów, którzy robią 10 kawałków i nie tytułują go EP-ką tylko jako regular” – dodaje Peja.

Peja/Slums Attack feat. Kool G Rap – Zwiększamy zasięg (prod. Magiera):

Peja/Slums Attack feat. Kool G Rap – Zwiększamy zasięg (prod. Magiera)

Kool G Rap to legendarny amerykański raper aktywny od 1986 roku, uznawany przez wielu czołowych raperów za jednego z najlepszych tekściarzy w historii tej muzyki. W 2020 roku pojawił się również na albumie „Mixtape 7” byłego muzycznego partnera Peji – DJ’a Decksa oraz na albumie „All My Heroes Are Dead” R.A. The Rugged Mana, który wg. portalu HipHop Dx jest jednym z najlepszych albumów hip-hopowych tego roku.

ZOBACZ:  Cleo promuje singiel do filmu "Detektyw Bruno"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx