Przejdź do treści

Peja cały czas jest w gazie i prezentuje nowy klip „Michael Buffer”

Peja / fot. kadr z teledysku "Michael Buffer"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

RPS Enterteyment prezentuje drugi singiel pt. „Michael Buffer” promujący długo zapowiadany „Black Album”, którego premiera zaplanowana jest na 17 września br.

„Utwór Michael Buffer jest naturalną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych czasów bez zbędnego naruszania etyki pracy” – enigmatycznie wyjaśnia nam Peja. „Nie zamierzam dostosowywać się do rynku, na którym pojawia się coraz więcej bliźniaczo podobnych do siebie singli oraz wykonawców. Nasza propozycja muzyczna owszem wpisuje się w kanony muzyki nowoczesnej ale mamy na to swój własny oryginalny sposób”. A że Rychu jak wino im starszy tym lepszy stąd pomysł na Michaela Buffera – który mimo upływu lat wciąż jest w gazie. Ciekawostką jest, iż M. Buffer obecnie ma 76 lat a Peja to rocznik 76 – możemy przeczytać w opisie teledysku. Za produkcję utworu odpowiada Magiera.

Dziś na www.pejaslumsattack.com rusza preorder płyty, gdzie oprócz wersji regular możecie nabyć też specjalną wersję dostępną tylko w przedsprzedaży. Album w wersji deluxe (w limitowanej edycji) zawiera bonusowe utwory oraz dodatkowe cd.

Peja/Slums Attack – Michael Buffer (prod. Magiera). Zobacz teledysk:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx