REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Peach PRC idzie w ślady Paris Hilton

Peach PRC Paris Hilton
Fot. kadr z teledysku Peach PRC - Perfect For You

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pasja, siła i róż – to cała Peach PRC. Wschodząca australijska piosenkarka i autorka tekstów zaprezentowała właśnie najnowszy singiel „Perfect For You” z nadchodzącej EP-ki „Manic Dream Pixie”. Piosenka jest ukłonem w stronę przeboju Paris Hilton z 2006 roku, „Stars Are Blind”.

Peach PRC zapowiedziała ją na TikToku, co spotkało się z uznaniem samej Paris Hilton. Niegdyś uwikłana w kobiecy trójkąt miłosny Peach PRC opowiada: – Napisałam ten utwór jednej nocy, myśląc, że nikt nigdy go nie usłyszy. Strasznie podobała mi się pewna dziewczyna, jeszcze się nie całowałyśmy. Leżałyśmy na trawie, obserwowałyśmy gwiazdy i słuchałyśmy razem „Stars Are Blind”. Pamiętam, jak z podekscytowaniem nagrywałam do tej piosenki TikToki, tyle dla mnie znaczyła. Historia zatoczyła konto – jestem zaszczycona, że otrzymałam błogosławieństwo Paris Hilton.

„Perfect For You” to przedsmak niecierpliwie oczekiwanej EP-ki „Manic Dream Pixie”, która ukaże się 28 kwietnia. Utwór jest następstwem „Forever Drunk”. Napisany z Bonnie McKee (Katy Perry, Britney Spears) singiel ma już ponad 4,3 miliona streamów na Spotify i 255 tys. wyświetleń na YouTubie. Rok temu Peach PRC wydała uznany singiel „God Is A Freak”. Utwór jeszcze przed premierą przyciągnął uwagę tytanów muzyki pop: Billie Eilish, Finneasa i Justina Trantera. „Consequence” chwalił artystkę: – Peach jest zachwycająco bezlitosna w krytyce sprzeczności chrześcijańskich tradycji.

Peach PRC nie ma nic do ukrycia. Jej teksty – mieszanka SMS-ów do bliskich przyjaciół i byłych partnerów – przyciągnęły już ponad 2-milionową publiczność na TikToku. Artystka ma na koncie ponad 110 milionów streamów i wsparcie najważniejszych publikacji, takich jak Billboard, „Vogue Australia”, BuzzFeed, „Consequence”, „NME” czy „Paper”.

Wschodząca gwiazda popu zaczynała od nagrywania w domu. W 2019 roku dołączyła do społeczności TikToka i szybko zdobyła pierwszy viralowy hit „Blondes”. Pełna wersja utworu zgromadziła ostatecznie ponad 12 milionów streamów, podobny sukces osiągnął zresztą „Colourblind”.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx