Pazura, Maścianica i Królikowski na plakatach do komedii „Kryptonim Polska”

Kryptonim Polska
Cezary Pazura, Antoni Królikowski i Magdalena Maścianica, fot. mat. prasowy

Zaskakująca i pełna gwiazd komedia o absurdach naszej rzeczywistości. Dwa zwalczające się środowiska, dwa przeciwstawne pomysły na życie, a w tym wszystkim ona i on… I miłosne uczucie wystawione na największą próbę. W sieci ukazały się plakaty promujące komedię „Kryptonim Polska” z Cezarym Pazurą, Antonim Królikowskim i Magdaleną Maścianicą.

Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. Ale co się stało, to się nie odstanie i tak oto zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Bo on to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Borys Szyc). Ona zaś – aktywistka i uosobienie wszystkiego z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens?

Trudno powiedzieć, jeszcze trudniej przewiedzieć, lecz to co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, zagraniczni goście, jeden dziarski ksiądz i masa osób z totalnie różnych parafii.​

„Kryptonim Polska” w kinach już 2 września

„Kombinujący” Polak na dorobku nie ma sumienia, jeśli w grę wchodzą pieniądze. Każdy z licznych biznesów ma przynosić dochód, a pieniądz ma się zgadzać! Za to lewicowa aktywistka stawia swoje poglądy ponad wszystko, a spraw, o które walczy… chyba sama nie potrafi zliczyć. Jej chłopak, działacz antify „zapomniał” ją poinformować, że ich związek wszedł w kolejny etap – poliamorii. Życie wszystkich bohaterów przewróci się do góry nogami, gdy wyjątkowo nieporadna grupa narodowców postanowi zrobić dym na Paradzie Równości. Jak poradzą sobie w obliczu światopoglądowego starcia? Cezary Pazura, Magda Maścianica (pierwszy raz na ekranie!) i Antoni Królikowski w filmie „Kryptonim Polska”! Komedia o zabarwieniu narodowo-tęczowym w kinach już 2 września.

ZOBACZ:  "Diana. The Princess". Film o księżnej Dianie, jakiego jeszcze nie było

Film wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx