Przejdź do treści

Paweł Tyburski nagrał piosenkę! Zobacz Pablo Tybori „Kwiat pustyni”

Fot. kadr z teledysku Pablo Tybori - Kwiat Pustyni

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Paweł Tyburski znany z uczestnictwa w programie Love Island Polska oraz występów na gali FAME MMA nagrał piosenkę „Kwiat pustyni”.

Paweł Tyburski wykorzystując swoją popularność postanowił wejść w branżę muzyczną i pod pseudonimem Pablo Tybori nagrał utwór „Kwiat pustyni” do którego został także zrealizowany teledysk. Paweł na swoim profilu w serwisie Instagram zamieścił teaser klipu do którego zamieścił opis: „Urodziny to czas podsumowań – bilansu zysków i strat 😉 I tak oto, w tym podsumowaniu, ja, rok starszy i kilka lat mądrzejszy w tej swojej wędrówce. Nie stoję w miejscu, wyznaczam sobie nowe cele do osiągnięcia. Pracuję każdego dnia nad lepszą wersją siebie. Przekraczam granice własnych możliwości, żeby udowodnić, że niemożliwe nie istnieje. Spełniam się. Ewoluuję. Na fali owej ewolucji ze zbuntowana wilka przeobrażam się w … gentlemana 😉 Odkrywam radość z dawania. I kocham. Ta miłość definiuje mnie na nowo. Dzięki tej miłości nie pochłonęły mnie ruchome piaski. Za te miłość dziękuję! @moniakej Wiesz, że nie zawsze tak było ale nie boję się już powiedzieć głośno: KOCHAM CIĘ! Ta piosenka jest prezentem dla Ciebie. W bio link do piosenki ❤️”.

Za produkcję utworu „Kwiat pustyni” odpowiedzialny jest Mike Johnson. Autorem tekstu jest Beata Ejzenhart. „Kwiat Pustyni” jest pierwszym solowym utworem Pawła, ale Bracia Tybori mają już na koncie dwa wspólne single: „Asyria” i „Yin Yang”.

Pablo Tybori – Kwiat pustyni. Zobacz teledysk:

Pablo Tybori – Kwiat pustyni

Przypominamy, że na ostatniej gali FAME MMA 8 Paweł Tyburski przegrał z Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim jednogłośną decyzją sędziów.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx