Przejdź do treści

Paweł Bomba: Amadeusz Ferrari poprosił recepcję, aby zadzwoniła na policję!

Bomba Amadeusz Ferrari
Paweł "Scarface" Bomba, fot. High League

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dziś na kanale High League w serwisie YouTube odbyła się kolejna część programu „Rundki”. W niej jednym z uczestników był Paweł „Scarface” Bomba, który na High League 3 będzie walczył z Mateuszem „Tarzanem” Leśniakiem.

Paweł „Scarface” Bomba w przeszłości nie jednokrotnie pojawiał się na freak fightowych galach. W FAME MMA towarzyszył swojej byłej dziewczynie – Zusje, która walczyła dla tej organizacji. W pewnym momencie dzisiejszego programu „Rundki” zadzwonił jeden ze słuchaczy i zadał pytanie „Scarface’owi”. – Czy masz żal do Zusje, że tak szybko znalazła sobie pocieszenie? Bomba na to odpowiedział: – Żal czy mam? To ona ma żal raczej, bo to ja nie odbieram. Słuchacz dopytywał dalej: – Czy to prawda, że groziłeś Ferrariemu, bo nagrywał takie filmiki (z Zusje).

Nie groziłem, tylko dostałem wiadomość od Zusje, żeby przyjechać na live’a, którego nagrywają i przyjechałem. Ferrari zamiast otworzyć drzwi to poprosił recepcję, żeby zadzwoniła na policję. Więc pozdrowienia Ferrari! Widzimy się i tak! – odpowiedział Paweł Bomba.

Bomba: Amadeusz Ferrari poprosił recepcję, aby zadzwoniła na policję!

„Scarface” kontynuował dalej swoją wypowiedź: – Pierw przyszedłem ja, zapukałem do drzwi, był z kolegą, nie otworzył drzwi. Zadzwonili na recepcję. Recepcja powiedziała, że wezwie policję. Poszedłem sobie. Potem przyszło paru innych chłopaków, pukali też, wołali, też zostali pogonieni przez policję, która została wezwana na prośbę tego otóż prawilnego człowieka. Zastanawiam się, kto mi wysłał numer pokoju z waszej trójki i kto chciał żebym tam przyszedł, bo przecież sam się tam nie znalazłem.

Amadeusz Ferrari kopie w maskę samochodu Bomby

Ferrari w trakcie trwania „Rundek” zamieścił na Instastory nagranie jak kopie w maskę samochodu Bomby. – To jest furka Bomby… [splunięcie]… tyle tylko chciałem powiedzieć. Czekałem pod, ale organizatorzy poprosili mnie, żebym nie wkraczał, że wyjaśnimy sobie to po gali, żeby każdy dojechał po prostu do miejsca. Pozdrawiam cię Bomba! Dodatkowo Amadeusz Roślik zamieścił kolejne nagranie na którym widać policyjny radiowóz. W materiale wideo mówi: – O ktoś tu policję wezwał!

Sprawa wydaje się bardzo zagmatwana. Dwie sporne strony twierdzą, że to ich oponent wezwał policję. Czy dowiemy się prawdy? Prawdopodobnie już niedługo czekają nas kolejne wydarzenia w tej sprawie.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ElProgesteron
ElProgesteron
1 rok temu

Bomba na banię, kończymy balet!

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx