Paulina Wiśniewska z brązem Mistrzostw Świata IMMAF 2021

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Paulina Wiśniewska, reprezentantka Polski, zakończyła Mistrzostwa Świata IMMAF 2021 z brązowym medalem.

Paulina zawalczyła w półfinale mistrzostw świata z Brazylijką, Giulliany Pereą. Starcie było bardzo mocne, wyrównane i pasjonujące. W ostatniej rundzie Polka została jednak złapana w duszenie i przegrała walkę.

Ostatecznie więc Paulina po fantastycznym występie w całym turnieju kończy go z brązowym medalem na szyi. Jak sama mówi: – Dziś dałam z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło na lepiej dysponowaną reprezentantkę Brazylii. Po wyrównanej walce zdołała mnie poddać na 7 sekund przed końcem walki. Był to dla mnie najbardziej prestiżowy i najcięższy turniej w karierze. Dziękuję za wsparcie i całe mnóstwo pozytywnej energii, która prawdziwie mnie budowała.

Paulina Wiśniewska na IMMAF 2021

Poza brązem mistrzostw świata Paulina zdobyła do tej pory między innymi dwa złote medale na mistrzostwach MMA Polska oraz złoto w pucharze Polski. W swojej amatorskiej karierze stoczyła 20 pojedynków, z których 15 zakończyło się jej wygranymi.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata IMMAF 2021 odbywają się w dniach od 24 do 29 stycznia w hali Jiu-Jitsu Arena w Zayed Sports City w Abu Zabi.

Transmisję z wydarzenia można śledzić na stronie organizacji IMMAF: immaf.tv.