Przejdź do treści

Partycja Markowska prezentuje nowy singiel „Jestem”!

Partycja Markowska Jestem
Partycja Markowska, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Partycja Markowska zaprezentowała nowy singiel „Jestem”. Opowiada on o osobistych, niełatwych przeżyciach artystki. Czy jest to komentarz do niedawnego rozstania?

„Jestem” to wisienka na torcie płyty „Wilczy pęd”. Tekst Patrycji Markowskiej jest wymowny, nawiązujący do trudnego czasu w jej życiu osobistym, w którym autorka komunikuje, że „wstaje z kolan, znów”! Akustyczne brzmienia, szamańskie akcenty znajdujące się w singlu, to charakterystyczne elementy dla tego wydawnictwa. „Jestem” to ostatni singiel promujący album „Wilczy pęd”.

Wideo powstało na wyspie Koh Samui, nagrane spontanicznie przez przyjaciela Patrycji – Łukasza Urbańskiego, znanego stylisty fryzur i fotografa. Warto wspomnieć, że Album „Wilczy pęd” miał premierę w maju 2022 roku i zawiera 12 piosenek. Doczekał się pięciu klipów do singli: „Wilczy pęd”, „Na zakończenie dnia” z Dawidem Karpiukiem, „Aż do rana” w duecie z Robertem Gawlińskim, „Kieszenie” wraz z Grzegorzem Markowskim i „Bezczas”.

Obecnie artystka rusza w trasę promującą album. Czeka nas 12 koncertów w całej Polsce, na których pojawią się również muzyczni goście! Pod tym linkiem można sprawdzić trasę koncertową.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx