REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Party Crasher Simulator oficjalnie zapowiedziany na PC, NS, PS5 i XSX

Fot. Party Crasher Simulator

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Polskie Glob Games Studio oficjalnie zapowiedziało wydanie szalonego symulatora, w którym gracz wcieli się w imprezowego prankstera. Party Crasher Simulator ma zaoferować graczom szerokie możliwości rujnowania rozmaitych imprez oraz dużą dawkę humoru.

Premierę na PC zaplanowano wstępnie na II połowę 2021 r. Symulator zostanie wydany także na Nintendo Switch i najprawdopodobniej zarówno na PlayStation 4 i Xbox One, jak i na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Party Crasher Simulator to nowy projekt tworzony przez warszawskie Glob Games Studio, które będzie również wydawcą gry. Firma pracuje jednocześnie nad nietypową grą akcji MicroMan, która ma połączyć w sobie niezwykłą przygodę i survival.

Fot. mat. prasowy

Jak zapowiada Glob Games Studio, Party Crasher Simulator będzie grą skoncentrowaną na jednoosobowej rozgrywce, oferującą elementy symulatora oraz skradanki.

Tytuł przedstawi historię licealisty, który po przyjściu do nowej szkoły wpada w towarzystwo pasjonujące się rujnowaniem imprez. Celem będzie pięcie się w hierarchii tej specyficznej grupy i organizowanie coraz to bardziej ekstremalnych dowcipów. Wraz z postępami gracz zdobędzie m.in. punkty reputacji, które przyniosą progres fabularny oraz dadzą nowe możliwości i umiejętności specjalne.

Party Crasher Simulator – Trailer:

Party Crasher Simulator Trailer

„Prace nad grą są jeszcze na wstępnym etapie, a pierwszy trailer ma raczej poglądowy charakter. Już teraz mogę jednak powiedzieć, że szykujemy pokręconą fabułę, wiele ciekawych lokalizacji i jeszcze więcej możliwości robienia zmyślnych dowcipów. Gracz wybierze np. jedno z osiedli, a następnie będzie musiał zlokalizować miejsce imprezy, dokładnie zbadać teren i potem przejść do czynów. Party Crasher Simulator oprze się głównie na elementach skradankowych, ale gracz otrzyma przy tym dużo swobody. Będzie można więc działać też w stylu Johna Rambo czy korzystać z metod opartych na elementach swego rodzaju dyplomacji i sile przekonywania. Każdą z imprez można będzie zrujnować na wiele różnych sposobów” – mówi wiceprezes Glob Games Studio, Karol Marcinkowski.

Fot. mat. prasowy

Twórcy zapowiadają, że w grze znajdzie się w sumie 20 różnych rejonów, w których można będzie wcielać w życie swoje szalone pomysły. Party Crasher Simulator zaoferuje bardzo szeroki katalog imprez – poza domówkami, lista obejmie m.in. wesela, wieczory panieńskie, imprezy basenowe, bale przebierańców, imprezy firmowe, potańcówki w domach spokojnej starości, stypy i wesela. Główny tryb fabularny uzupełniać będą dodatkowe wyzwania oraz zadania poboczne. „Nasz nowy projekt to gra o wyraźnie humorystycznym charakterze, a sama rozgrywka będzie mocno rozbudowana i zróżnicowana. Tytuł pozwoli na realizację bardzo różnorodnych akcji i dowcipów. Zgniłe jaja w sypialni? Karaluchy w sałatce? Pokłócenie młodej pary? To tylko niewielka część dowcipów, których zrobienie umożliwi Party Crasher Simulator” – dodaje Karol Marcinkowski.

Party Crasher Simulator – główne cechy:

• symulator imprezowego prankstera;
• planowanie, skradanie i rujnowanie;
• bardzo wiele rodzajów imprez;
• mocno zakręcony tryb fabularny;
• system rozwoju umiejętności;
• dodatkowe wyzwania i liczne zadania poboczne;
• zróżnicowana ścieżka dźwiękowa.

Wstępną datę premiery symulatora na PC (Steam) zaplanowano na II połowę 2021 roku. Później Party Crasher Simulator ma zostać wydany również na Nintendo Switch oraz najprawdopodobniej zarówno na PlayStation 4 i Xbox One, jak i na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Party Crasher Simulator (Steam): https://store.steampowered.com/app/1287380/Party_Crasher_Simulator/

Zobacz również:

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google