REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Paramount świętuje Międzynarodowy Dzień Star Treka. Konkurs dla fanów!

Międzynarodowy Dzień Star Treka
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Z okazji Międzynarodowego Dnia Star Treka Paramount Network zaprasza fanów kultowej kosmicznej sagi na ekscytujący maraton filmowy i konkurs. Stacja przygotowała niezapomniany wieczór pełen międzygalaktycznych przygód oraz możliwość wygrania jednego z dziesięciu metalowych plakatów z motywem Star Treka od Displate.

„Star Trek” to znana na całym świecie seria science fiction stworzona przez Gene’a Roddenberry’ego. Narodziła się na ekranie telewizora ponad pół wieku temu i z biegiem lat rozrosła się do ogromnego uniwersum obejmującego wiele seriali telewizyjnych, filmów oraz komiksów. Cykl „Star Trek” to prawdziwy fenomen współczesnej popkultury, który szybko zdobyło oddaną rzeszę fanów na wszystkich kontynentach.

Fakt ten nie powinien dziwić. Klasyczne filmy z serii „Star Trek” to nie tylko doskonała rozrywka, ale także spory kawałek historii kina science fiction. Co więcej, seria „Star Trek” – pomimo faktu, że jej akcja osadzona była w odległej przyszłości – poruszała kwestie, które są aktualne do dziś, takie jak tolerancja, równość i szacunek dla wszystkich niezależnie od powierzchownie dzielących nas różnic. Wpływ sagi na kulturę popularną jest niezmierzony, a jego kultowe postacie, statki kosmiczne i cytaty stały się rozpoznawalne nie tylko przez fanów.

Już w najbliższy piątek 8 września w Paramount Network o godz. 17:25 rozpocznie się międzygalaktyczny maraton filmowy. Wszyscy fani sagi będą mogli zanurzyć się w ekscytującym świecie „Star Treka” oraz poznać jego fascynujące historie. Stacja wyemituje następujące pozycje:

  • Star Trek (2009) – o godz. 17:25
  • W ciemności. Star Trek – o godz. 20:00
  • Star Trek: W nieznane – o godz. 22:45

To nie wszystko! Dla tych, którzy chcieliby zagłębić się w ten świat jeszcze bardziej, Paramount przygotował konkurs. Aby wziąć w nim udział, wystarczy odwiedzić fanpage Paramount na Facebooku i odpowiedzieć na proste pytanie. Na wygranych czeka jeden z dziesięciu metalowych plakatów od Displate.

Więcej informacji zawsze na stronie: http://www.paramountchannel.pl. Facebook: facebook.com/ParamountNetworkInternational.

Międzynarodowy Dzień Star Treka
Fot. mat. prasowy
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx