Papiery na szczęście – spotkanie z aktorami. Adriana Kalska, Mateusz Kmiecik i inni

Papiery na szczęście spotkanie
Marta Szopa, Adriana Kalska, Mateusz Kmiecik, fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

W Elektrowni Powiśle odbyło się spotkanie prasowe z aktorami i twórcami nowego codziennego serialu TVN 7 “Papiery na szczęście”, który po pięciu latach zastąpił “Zakochanych po uszy”. To już kolejna produkcja, której głównym bohaterem jest Kraków. Producentem serialu jest Krystyna Lasoń, za casting odpowiada Ewa Brodzka, a za reżyserię Regina Zawadzka-Bigaj.

“To jest serial o miłości, bo nie ośmielilibyśmy się zaprosić widzów na wieczorny seans o czymś innym. Myślę, że serialowa intryga intryga bardzo dobrze wpisuje się w to, co dzieje się teraz w Polsce. Generalnie jest to czas kobiet. Jest to czas, kiedy kobiety zaczynają bardziej decydować o sobie. Naszą główną bohaterkę poznajemy w chwili, gdy wydawałoby się, że w jej życiu wszystko jest wspaniale, a musi się zmienić właśnie wszystko. Ucieka z domu, zabiera dzieci, odjeżdża w nieznane.

Ktoś powie, że to banalne, że znajduje miłość. Nie, to nie ona szuka miłości. Znajdują ją mężczyźni, różni. Jeszcze nie zdecydowaliśmy kto skradnie jej serce. Wokół Marty jest jej były mąż, który nie opuści, jest Adam, do którego serce rwie, ale myślę, że w tym temacie możemy widzów zaskoczyć. Wcale nie jest tak, że ktoś, kto zobaczy czołówkę, będzie wiedział kto z kim się “skleił” i co z tego wyniknie” – mówi Krystyna Lasoń.

Główną bohaterką “Papierów na szczęście” jest Marta, w tej roli Adriana Kalska, mama 16-letnich bliźniaków Marysi (Julia Latosińska) oraz Maksa (Jakub Gąsior) i żona upadłej gwiazdy piłki nożnej Krisa (Mateusz Kmiecik). Marta jest ofiarą przemocy ze strony męża. Po kolejnej dramatycznej awanturze, która rozegrała się na oczach Maksa ucieka nocą z dziećmi z Gdańska. Kolejnym przystankiem w jej życiu jest Kraków, gdzie zaczyna wszystko od nowa. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów. Tam poznaje Adama (Jakub Sasak), dziedzica imperium Kowalczyków i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Problem w tym, że jest on typowym playboyem, reprezentującym wszystko, czego Marta nie znosi w mężczyznach.

ZOBACZ:  Nicole Kidman zagra w serialowej wersji "Nadziei"

Papiery na szczęście – spotkanie z aktorami

“W Marcie imponuje mi to, że znalazła w sobie siłę, żeby z dnia na dzień zmienić swoje życie. Nikt nie powinien tkwić w toksycznej relacji, w której jest przemoc oraz brakuje szacunku i miłości. Na szczęście moja bohaterka znalazła w sobie odwagę i siłę, żeby ruszyć w nieznane i zacząć życie od nowa, co nie było też łatwe, ponieważ ma dwójkę dorastających dzieci. Marta poświęciła wszystko, żeby zapewnić szczęśliwą przyszłość swojej rodzinie” – mówi Adriana Kalska.

W pozostałych rolach m.in. Agnieszka Wosińska, Marek Siudym, Marcel Sabat, Barbara Garstka, Oliwia Bosowska, Maja Szopa i Weronika Malik. Spotkanie poprowadziła Kinga Burzyńska, a na scenie wystąpiła Lanberry, której piosenka została wykorzystana w czołówce serialu.

Papiery na szczęście spotkanie
Adriana Kalska, fot. Gałązka/AKPA
Papiery na szczęście spotkanie
Marta Szopa, fot. Gałązka/AKPA
Papiery na szczęście spotkanie
Mateusz Kmiecik, fot. Gałązka/AKPA
Papiery na szczęście spotkanie
Oliwia Bosowska, fot. Gałązka/AKPA
Papiery na szczęście spotkanie
Lanberry, fot. Gałązka/AKPA
Julita Latosińska
Julita Latosińska, fot. Gałązka/AKPA
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x