Pamiętacie film „Bodyguard Zawodowiec”? Sequel w kinach już wkrótce!

Bodyguard Zawodowiec sequel
Fot. mat. prasowy

Sequel brawurowej komedii sensacyjnej z 2017 roku będzie można już wkrótce zobaczyć w kinach. Na ekranie: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas i Morgan Freeman.

„The Hitman’s Wife’s Bodyguard” (Bodyguard Zawodowiec – sequel) to kontynuacja hitu z 2017 roku, który zdobył serca widzów na całym globie. W poprzedniej części najlepszy ochroniarz na świecie – w roli Ryan Reynolds – miał za zadanie przetransportować płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), mającego zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Karnym przeciwko zbrodniarzowi wojennemu odpowiedzialnemu za śmierć tysięcy ludzi. W sequelu tej emocjonującej i trzymającej w napięciu produkcji ponownie spotkamy się z poznanymi już wcześniej bohaterami. Z pewnością dostarczą nam wielu kolejnych wrażeń.

Bodyguard Zawodowiec sequel

Tym razem płatny zabójca zatrudni ochroniarza dla swojej małżonki (Salma Hayek), międzynarodowej oszustki, wyruszającej w podróż do Włoch. Na ekranie prócz Reynoldsa, Jacksona i Hayek zobaczymy także Antonio Banderasa w roli czarnego charakteru oraz Morgana Freemana, Franka Grillo i Toma Hoppera. Za kamerą „The Hitman’s Wife’s Bodyguard” ponownie stanął mistrz kina akcji Patrick Hughes.

instagram.com/hitmansbodyguard/

Kiedy premiera filmu? Amerykańską datę premiery filmu wyznaczono oczywiście na 16 czerwca. O polskiej dacie poinformujemy wkrótce, tymczasem prezentujemy amerykański zwiastun produkcji:

Bodyguard Zawodowiec – sequel
ZOBACZ:  Walentynki będą należeć do "Dżentelmenów"!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx