Paloma Faith w nowym singlu. Lepiej już być nie może!

Paloma Faith Better Than This
Paloma Faith / fot. mat. prasowy

Paloma Faith zaprezentowała swój nowy utwór – „Better Than This”, do którego teledysk wyreżyserował David Wilson.

Utwór został nagrany z pasją i na swoich własnych warunkach podczas miesięcy spędzonych w kwarantannie. W piosence można usłyszeć charakterystyczne brzmienie artystki, za które fani ją pokochali.

Nowy singiel sprawia wrażenie przełomowego. Opowiada o dziurach w naszej psychice, które staramy się zapełnić miłością i relacjami. „To piosenka o miłości dla osób, które są tymi „na zawsze”. Nie wiem, czy kiedykolwiek słyszałam lovesong w tym stylu” – mówi Paloma Faith.

Paloma Faith – Better Than This (Lyric video):

Teledysk został wyreżyserowany przez Davida Wlisona w rodzinnym mieście Palomy – Hackney. Nakręcone w jednym, nieprzerywanym ujęciu wideo pokazuje artystkę i ciągle powtarzane przez ludzkość błędy. Problemy przedstawione w klipie dotyczą między innymi: zmian klimatu, brutalności policji, walki klas, czy wojny.

W czasie pandemii Covid-19 Paloma spędzała czas na tworzeniu, uczeniu się produkcji muzycznej oraz na rozmyślaniach na temat świata i jego problemów. Ten okres był dla niej wyjątkowo owocny. Zrozumiała, że przez większość swojej kariery czuła się jak zwierzę na wybiegu. Teraz może wreszcie skupić się na tym co naprawdę ma dla niej znaczenie. Paloma wyszła z kwarantanny z nowym spojrzeniem na świat i pomysłem na siebie.

ZOBACZ:  Mabel niesie przesłanie samowystarczalności w nowym singlu "Boyfriend"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx