REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Oumi Janta – dziewczyna na wrotkach, której wideo wyświetlono już kilkanaście milionów razy, tańczy do utworu polskiego producenta!

Oumi Janta / fot. @oumi_janta Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Oumi Janta swoim wideo na Instagramie urzekła nie tylko berlińczyków, ale miliony ludzi na całym świecie. Pod jasnoniebieskim niebem, z wrotkami na nogach, mieszkanka berlina porusza się płynnymi i pełnymi wdzięku ruchami po asfalcie Tempelhofer Feld do akompaniamentu muzyki.

Wideo obejrzano już ponad dwa miliony razy na samym tylko Instagramie, a w ostatnich tygodniach udostępniły je gwiazdy, takie jak Alicia Keys, holenderska artystka Viviane Sassen i amerykańska aktorka Viola Davis. Samo nagranie pojawiło się w social mediach na profilach British Vogue, 9gag, Reddit i wielu innych, wysoko zasięgowych wydawców.

Ten viral ma również polski akcent – utwór, do którego zatańczyła Oumi Janta skomponował Martin Harmony, znany pod pseudonimem In Deep We Trust polski DJ i producent muzyczny.

Utwór Ba:sen – pomimo tego, że ma już 7 lat, w ciągu tygodnia na samym Spotify został odtworzony ponad milion razy. Utwór stał się hitem na całym świecie a w miniony weekend pojawił się na antenie BBC Radio 1, podczas audycji Pete’a Tong’a – legendy elektronicznej sceny muzycznej.

Martin Harmony podpisał niedawno kontrakt z sublabelem Warner Music na reedycję Ba:sen’u. W tej chwili trwają rozmowy z topowymi wokalistami i wokalistkami odnośnie stworzenia wersji wokalnej a w oficjalnym teledysku pojawi się oczywiście Oumi Janta.

Oumi Janta Instagram

@oumi_janta Instagram
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google