Otwieramy drzwi do samego piekła. Zobacz zdjęcia z najnowszego horroru “Złe miejsce”

Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

“Złe miejsce” to najnowszy horror producentów “Piły”, w reżyserii Franka Sabatelli – autora cenionego przez fanów gatunku dzieła „Blood Night: The Legend of Mary Hatchet”. Jest to przerażająca opowieść o młodych ludziach, którzy – w imię zemsty – zaprzedają dusze demonowi z piekła rodem.

W obsadzie filmu zobaczymy m.in. Ben Platt, Frank Whaley i Siobhan Fallon Hogan – aktorzy znani z takich produkcji, jak: „Pulp Fiction”, „Faceci w czerni”, „Pitch Perfect” czy „Ray Donovan”.

Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkochuje się w pięknej koleżance – Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale „ludzkie potwory” i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana. Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.

Złe miejsce – zwiastun filmu

Złe miejsce – zdjęcia z najnowszego horroru:

ZOBACZ:  Najgorsze wiersze świata - nowy film węgierskiego mistrza absurdu Gábora Reisza w kinach od 14 sierpnia
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x